Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Futbal (1504)
- Basketbal (204)
- Tenis (153)
- Stolný tenis (79)
- Ľadový hokej (200)
- Volejbal (33)
- Hádzaná (68)
- Baseball (1)
- Americký futbal (50)
- Kriket (55)
- Golf (3)
- Futsal (7)
- Rugby Union (3)
- Vodné pólo (3)
- Formula 1 (13)
- Biatlon (2)
- Cyklistika (1)
- Box (33)
- Rugby League (5)
- Counter-Strike (22)
- League of Legends (10)
- Bojové umenia (7)
- Alpské lyžovanie (2)
- Florbal (28)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (1)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 11 okt 21:00
Washington Capitals (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 11 okt 21:00
Washington Capitals (bežný čas)1. tretina - 1 - 11 okt 22:00
New York Rangers (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 11 okt 22:00
New York Rangers (bežný čas)1. tretina - 1 - 11 okt 23:00
Carolina Hurricanes (bežný čas)Celkom NAD 5.5
Bielorusko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
4.75
4.50
1.53
4.51.77
4.52.05
(+1.5)1.80
(-1.5)1.97
Začína o23:37
5.00
4.80
1.47
5.52.07
5.51.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.87
Začína o23:37
4.15
4.40
1.63
5.52.07
5.51.72
(+1.0)1.95
(-1.0)1.85
Začína o23:37
4.40
4.60
1.57
5.51.93
5.51.87
(+1.5)1.80
(-1.5)1.97
Začína o23:37
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.25
4.10
1.87
5.52.10
5.51.70
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
Začína o23:37
2.40
4.10
2.35
5.51.82
5.51.95
(0.0)1.90
(0.0)1.87
Začína o23:37
Švédsko, SDHL ženyMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.20
3.70
2.80
4.52.25
4.51.63
(0.0)1.70
(0.0)2.15
Začína o23:37
Česká republika, Extraliga (U-20)Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.50
4.85
4.70
5.51.70
5.52.15
(-1.5)1.87
(+1.5)1.90
Začína o23:37
Fínsko, Auroraliiga. WomenMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
Začína o23:37
Švédsko, Elite League (U-20)Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
Začína o33:37
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.82
3.85
3.60
4.52.00
4.51.80
(-1.0)2.20
(+1.0)1.67
11 okt 11:00
Švédsko, SDHL ženyMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
4.25
4.25
1.63
4.51.87
4.51.90
(+1.0)1.90
(-1.0)1.87
11 okt 11:00
Fínsko, SM Liiga U20Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.15
4.15
2.65
5.51.82
5.51.95
(0.0)1.72
(0.0)2.10
11 okt 11:30
Fínsko, Auroraliiga. WomenMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
11 okt 11:30
11 okt 11:30
Nemecko, DEL BundesligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.05
4.25
2.80
5.51.72
5.52.07
(0.0)1.65
(0.0)2.20
11 okt 12:00
1.45
5.10
5.10
6.52.15
6.51.67
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
11 okt 12:00
Švajčiarsko, Národná liga AMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.85
4.10
2.05
5.51.97
5.51.82
(0.0)2.25
(0.0)1.63
11 okt 12:00
Dánsko, Metal LigaenMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.85
4.20
2.00
5.51.80
5.51.97
(0.0)2.25
(0.0)1.63
11 okt 12:00
Švédsko, Hokejový AllsvenskanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.70
4.35
3.75
5.52.00
5.51.77
(-1.0)1.95
(+1.0)1.82
11 okt 12:00
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.35
3.65
2.55
4.52.00
4.51.80
(0.0)1.82
(0.0)1.97
11 okt 12:00
2.40
3.65
2.50
4.51.97
4.51.82
(0.0)1.85
(0.0)1.93
11 okt 12:00
Kazachstan, Profesionálna ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.50
4.25
2.10
6.51.85
6.51.85
(0.0)2.00
(0.0)1.72
11 okt 12:00
3.70
4.30
1.65
5.51.85
5.51.85
(+1.0)1.82
(-1.0)1.87
11 okt 12:00
2.55
4.00
2.15
5.51.85
5.51.85
(0.0)2.00
(0.0)1.70
11 okt 12:00
9.51.65
9.52.07
(-8.5)1.85
(+8.5)1.85
11 okt 12:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.38
5.15
5.30
5.51.63
5.52.10
(-2.0)1.93
(+2.0)1.75
11 okt 12:00
1.42
5.00
4.90
6.52.05
6.51.67
(-1.5)1.75
(+1.5)1.95
11 okt 12:00
2.35
4.00
2.25
5.51.80
5.51.87
(0.0)1.87
(0.0)1.80
11 okt 12:00
2.25
4.00
2.40
5.51.87
5.51.82
(0.0)1.80
(0.0)1.87
11 okt 12:00
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.50
4.85
4.85
5.51.93
5.51.87
(-1.5)1.90
(+1.5)1.87
11 okt 13:00
Nórsko, Divízia 1Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.67
4.80
3.30
7.51.75
7.51.95
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
11 okt 13:00
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.15
3.85
2.75
4.51.77
4.52.05
(0.0)1.70
(0.0)2.10
11 okt 14:00
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.40
4.00
2.40
5.01.85
5.01.95
(0.0)1.87
(0.0)1.90
11 okt 14:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.15
8.10
11.50
6.52.15
6.51.70
(-3.0)1.95
(+3.0)1.85
11 okt 14:00
1.72
4.25
3.80
4.51.65
4.52.20
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
11 okt 14:00
Maďarsko, Erste LigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.63
4.40
4.15
5.52.15
5.51.70
(-1.0)1.85
(+1.0)1.93
11 okt 14:00
Švédsko, SDHL ženyMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.50
3.70
2.45
4.52.10
4.51.72
(0.0)1.93
(0.0)1.87
11 okt 14:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
5.15
5.15
1.38
6.51.97
6.51.72
(+2.0)1.75
(-2.0)1.93
11 okt 14:00
2.40
4.00
2.25
5.51.75
5.51.93
(0.0)1.90
(0.0)1.80
11 okt 14:00
8.35
6.80
1.19
6.51.77
6.51.90
(+2.5)2.05
(-2.5)1.70
11 okt 14:00
1.77
4.25
3.25
5.51.70
5.52.00
(-1.0)2.05
(+1.0)1.70
11 okt 14:00
2.15
4.10
2.45
5.51.70
5.52.00
(0.0)1.75
(0.0)1.95
11 okt 14:00
1.13
7.85
10.50
6.51.80
6.51.87
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
11 okt 14:00
4.45
4.60
1.50
5.51.77
5.51.90
(+1.5)1.80
(-1.5)1.87
11 okt 14:00
4.30
4.50
1.53
5.51.82
5.51.87
(+1.5)1.75
(-1.5)1.93
11 okt 14:00
1.42
4.90
4.90
6.52.10
6.51.63
(-1.5)1.75
(+1.5)1.95
11 okt 14:00
Rakúsko, Hokejová ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.40
5.35
5.45
6.52.07
6.51.72
(-2.0)1.95
(+2.0)1.85
11 okt 14:00
3.25
4.15
1.87
5.52.05
5.51.75
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
11 okt 14:00
2.45
4.10
2.35
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.93
(0.0)1.85
11 okt 14:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.10
4.20
2.65
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.72
(0.0)2.10
11 okt 14:30
Nemecko, DEL BundesligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.45
4.40
1.75
5.51.75
5.52.07
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
11 okt 14:30
2.95
4.20
1.97
(+1.5)1.47
(-1.5)2.60
11 okt 14:30
3.25
4.25
1.85
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.67
(-1.0)2.15
11 okt 14:30
1.47
5.10
4.85
6.52.10
6.51.70
(-1.5)1.85
(+1.5)1.95
11 okt 14:30
Švédsko, Hokejový AllsvenskanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.72
4.25
3.80
5.52.15
5.51.67
(-1.0)1.95
(+1.0)1.82
11 okt 14:30
1.93
4.10
3.15
5.52.15
5.51.70
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
11 okt 14:30
3.10
4.40
1.87
(+1.5)1.53
(-1.5)2.45
11 okt 14:30
Maďarsko, Erste LigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.63
4.55
3.90
5.51.75
5.52.05
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
11 okt 14:30
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.60
4.10
2.20
(+1.5)1.35
(-1.5)3.15
11 okt 15:00
1.53
4.65
4.65
(-1.5)1.97
(+1.5)1.82
11 okt 15:00
1.80
4.15
3.55
4.51.72
4.52.10
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
11 okt 15:00
2.25
3.85
2.60
4.51.85
4.51.93
(0.0)1.80
(0.0)2.00
11 okt 15:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.87
4.20
3.25
5.51.97
5.51.82
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
11 okt 15:00
1.42
5.10
5.55
5.51.93
5.51.85
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
11 okt 15:00
Nemecko, DEL 2Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.80
4.30
3.40
5.51.82
5.51.97
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
11 okt 15:00
2.55
4.00
2.25
5.51.97
5.51.80
(0.0)1.97
(0.0)1.80
11 okt 15:00
2.30
4.15
2.45
5.51.82
5.51.97
(0.0)1.85
(0.0)1.95
11 okt 15:00
Poľsko, PHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.85
4.55
1.65
5.51.72
5.52.07
(+1.0)1.93
(-1.0)1.87
11 okt 15:00
3.00
4.25
1.93
5.51.75
5.52.07
(+1.0)1.63
(-1.0)2.25
11 okt 15:00
2.50
4.30
2.20
6.52.10
6.51.70
(0.0)2.00
(0.0)1.80
11 okt 15:00
7.51.75
7.52.07
(-5.5)1.90
(+5.5)1.87
11 okt 15:00
8.51.77
8.52.05
(-6.5)1.90
(+6.5)1.90
11 okt 15:00
Veľká Británia, Elitná ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.45
4.10
2.30
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.95
(0.0)1.82
11 okt 15:00
1.17
7.55
10.25
6.52.00
6.51.77
(-3.0)2.00
(+3.0)1.80
11 okt 15:00
Maďarsko, Erste LigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.09
10.50
14.00
7.51.80
7.52.00
(-3.5)1.85
(+3.5)1.95
11 okt 15:00
Veľká Británia, Challenge CupMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.35
4.55
1.70
6.51.75
6.51.95
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
11 okt 15:00
Fínsko, SM Liiga U20Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.47
5.00
4.85
6.52.05
6.51.77
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
11 okt 15:00
Rakúsko, Hokejová ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.75
4.15
2.07
5.51.82
5.51.97
(0.0)2.20
(0.0)1.65
11 okt 15:00
3.65
4.50
1.70
5.51.72
5.52.07
(+1.0)1.85
(-1.0)1.93
11 okt 15:00
Rakúsko, Hokejová ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.95
4.25
1.95
5.51.70
5.52.10
(+1.0)1.63
(-1.0)2.25
11 okt 15:30
2.07
4.15
2.80
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.65
(0.0)2.20
11 okt 15:30
Veľká Británia, Elitná ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.85
4.20
3.25
5.51.97
5.51.80
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
11 okt 16:00
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.82
4.35
3.25
5.51.82
5.51.97
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
11 okt 16:30
Nemecko, DEL 2Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.50
4.35
1.77
5.51.87
5.51.93
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
11 okt 16:30
3.15
4.10
1.93
5.52.20
5.51.67
(+1.0)1.60
(-1.0)2.30
11 okt 16:30
3.90
4.35
1.67
5.52.10
5.51.70
(+1.0)1.87
(-1.0)1.90
11 okt 16:30
2.07
4.10
2.80
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.65
(0.0)2.20
11 okt 16:30
Veľká Británia, Elitná ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.35
5.60
6.15
5.51.67
5.52.15
(-2.0)1.87
(+2.0)1.93
11 okt 16:30
Maďarsko, Erste LigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.45
5.15
4.90
6.52.05
6.51.77
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
11 okt 16:30
Nemecko, DEL BundesligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.75
4.45
3.50
5.51.72
5.52.07
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
11 okt 17:00
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.10
4.15
2.70
5.51.87
5.51.90
(0.0)1.70
(0.0)2.10
11 okt 17:05
Kanada, OHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.20
4.20
2.40
6.51.93
6.51.75
(0.0)1.75
(0.0)1.93
11 okt 18:00
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.50
4.10
2.25
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.97
(0.0)1.82
11 okt 19:00
2.15
4.20
2.65
5.51.70
5.52.10
(0.0)1.72
(0.0)2.10
11 okt 19:00
2.25
4.10
2.55
5.51.95
5.51.82
(0.0)1.80
(0.0)2.00
11 okt 19:00
Kanada, QMJHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.10
4.30
1.80
6.52.05
6.51.67
(+1.0)1.67
(-1.0)2.07
11 okt 19:00
1.34
5.50
5.60
6.51.90
6.51.80
(-2.0)1.82
(+2.0)1.87
11 okt 19:00
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.25
4.00
2.60
5.52.05
5.51.75
(0.0)1.77
(0.0)2.05
11 okt 19:05
2.55
3.90
2.25
4.51.65
4.52.20
(0.0)2.00
(0.0)1.80
11 okt 19:05
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.95
4.15
1.97
5.51.95
5.51.85
(0.0)2.30
(0.0)1.60
11 okt 20:00
Kanada, OHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.07
4.25
2.55
6.51.95
6.51.75
(0.0)1.70
(0.0)2.05
11 okt 20:00
Kanada, WHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.47
4.85
4.45
6.51.97
6.51.72
(-1.5)1.82
(+1.5)1.85
11 okt 20:00
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.90
4.15
2.00
5.51.93
5.51.87
(0.0)2.25
(0.0)1.63
11 okt 21:00
2.00
4.15
2.95
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.60
(0.0)2.30
11 okt 21:00
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.77
4.60
3.60
6.01.90
6.01.90
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
11 okt 21:00
Severná Amerika, AHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.30
4.10
2.45
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.85
(0.0)1.93
11 okt 22:00
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.57
4.85
4.45
6.01.95
6.01.85
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
11 okt 22:00
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.35
4.30
1.87
5.51.80
5.52.00
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
11 okt 23:00
Kanada, WHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.77
4.15
3.30
5.51.80
5.51.87
(-1.0)2.05
(+1.0)1.67
11 okt 23:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky500 FtKurzy51209.53Výhry25604769.75 FtEisbaren Regensburg -1Eisbaren Regensburg - EHC Lausitzer Fuchse2.07Ravensburg Towerstars -1Weiden - Ravensburg Towerstars2.05Rosenheim Starbulls -1Freiburg - Rosenheim Starbulls2.3Kassel Huskies -1EC Bad Nauheim - Kassel Huskies1.9Bietigheim Bissingen -1Eispiraten Crimmitschau - Bietigheim Bissingen2.75Dusseldorfer EG -1Dusseldorfer EG - Dresdner Eislowen2.8Memmingen -1Memmingen - Landshut2.5EHC Munchen -1Schwenninger Wild Wings - EHC Munchen2.05Eisbaren Berlin -1Fischtown Pinguins - Eisbaren Berlin2.15Adler Mannheim -1Adler Mannheim - Straubing Tigers2Kolner Haie -1Kolner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers1.63Krefeld Pinguine -1Krefeld Pinguine - Augsburger Panther2.4Ingolstadt ERC -1Ingolstadt ERC - Frankfurt Lowen1.6Grizzly Adams Wolfsburg -1.5Iserlohn Roosters - Grizzly Adams Wolfsburg2.6
- Kolky360 FtKurzy70423.5Výhry25352460.68 FtCelkom NAD 5.5Krefeld Pinguine - Augsburger Panther1.72Celkom NAD 5.5Ingolstadt ERC - Frankfurt Lowen1.63Celkom NAD 5.5Kloten Flyers - Zug EV1.95Celkom NAD 5.5Rodovre Mighty Bulls - Aalborg1.8Celkom NAD 5.5Bodens HF - Borlange1.63Celkom NAD 5.5Ornskoldsvik - Stromsbro1.8Celkom NAD 5.5Brodernas/Vasby IK HK - Kalix1.87Celkom NAD 5.5Pitea - Norrtalje1.53Celkom NAD 5.5Sparta Prague - Vitkovice Ridera1.93Celkom NAD 5Dynamo Moscow - SKA St. Peterburg1.85Celkom NAD 5.5Enkopings - Surahammar1.75Celkom NAD 5.5Morrums GoIS - Kungalvs IK1.7Celkom NAD 5.5Mjolby - HC Dalen1.7Celkom NAD 5.5Huddinge - Tingsryd AIF1.77Celkom NAD 5.5Tyringe SoS - Tranas AIF1.82Celkom NAD 5.5Jarfalla HC - Lindlovens1.5Celkom NAD 5.5Mariestad Bois - Vasterviks IK1.57Celkom NAD 5.5Fehervar AV - EC Graz 99ers2.05Celkom NAD 5.5Vienna Capitals - Val Pusteria1.93Celkom NAD 5.5HK Olimpija - FTC-Telekom1.57
- Kolky500 FtKurzy37483.37Výhry18741686.3 FtKrefeld Pinguine -1Krefeld Pinguine - Augsburger Panther2.4Ingolstadt ERC -1Ingolstadt ERC - Frankfurt Lowen1.6Zug EV -1Kloten Flyers - Zug EV2.45Almtuna IS -1Almtuna IS - Nybro1.95Bodens HF -1Bodens HF - Borlange1.5Pitea -1Pitea - Norrtalje1.55Brodernas/Vasby IK HK -1Brodernas/Vasby IK HK - Kalix2.75Sparta Prague -1Sparta Prague - Vitkovice Ridera1.67Morrums GoIS -1Morrums GoIS - Kungalvs IK2.05Lindlovens -1Jarfalla HC - Lindlovens1.5Surahammar -1Enkopings - Surahammar2.7Hudiksvalls HC -2Sollentuna - Hudiksvalls HC1.47Mjolby -1Mjolby - HC Dalen2.6Boras -2Boras - Grums IK1.37Tingsryd AIF -1Huddinge - Tingsryd AIF1.67Mariestad Bois -1Mariestad Bois - Vasterviks IK1.55Tranas AIF -1Tyringe SoS - Tranas AIF1.7
- Kolky400 FtKurzy18626.35Výhry7450541.12 FtKrefeld Pinguine -1Krefeld Pinguine - Augsburger Panther2.4Ingolstadt ERC -1Ingolstadt ERC - Frankfurt Lowen1.6Zug EV -1Kloten Flyers - Zug EV2.45Almtuna IS -1Almtuna IS - Nybro1.95Bodens HF -1Bodens HF - Borlange1.5Pitea -1Pitea - Norrtalje1.55Sparta Prague -1Sparta Prague - Vitkovice Ridera1.67Morrums GoIS -1Morrums GoIS - Kungalvs IK2.05Lindlovens -1Jarfalla HC - Lindlovens1.5Hudiksvalls HC -2Sollentuna - Hudiksvalls HC1.47Boras -2Boras - Grums IK1.37Tingsryd AIF -1Huddinge - Tingsryd AIF1.67Mariestad Bois -1Mariestad Bois - Vasterviks IK1.55Tranas AIF -1Tyringe SoS - Tranas AIF1.7EC Graz 99ers -1Fehervar AV - EC Graz 99ers2.2HK Olimpija -1HK Olimpija - FTC-Telekom1.53Val Pusteria -1Vienna Capitals - Val Pusteria2.85
- Kolky500 FtKurzy14350.31Výhry7175158.25 FtMlada Boleslav -1Mlada Boleslav - Litvinov HC2.65Dynamo Moscow -1Dynamo Moscow - SKA St. Peterburg2.95Morrums GoIS -1Morrums GoIS - Kungalvs IK2.05EC Graz 99ers -1Fehervar AV - EC Graz 99ers2.2Val Pusteria -1Vienna Capitals - Val Pusteria2.85HK Olimpija -1HK Olimpija - FTC-Telekom1.53Mariestad Bois -1Mariestad Bois - Vasterviks IK1.55Tranas AIF -1Tyringe SoS - Tranas AIF1.7Tingsryd AIF -1Huddinge - Tingsryd AIF1.67Boras -2Boras - Grums IK1.37Mjolby -1Mjolby - HC Dalen2.6Hudiksvalls HC -2Sollentuna - Hudiksvalls HC1.47Surahammar -1Enkopings - Surahammar2.7Lindlovens -1Jarfalla HC - Lindlovens1.5