Prijava
Začne se v02:31
Video Player is loading.
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
 
1x
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.40
2.35
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v02:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v02:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v05:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začne se v05:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v07:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Začne se v07:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v08:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v08:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začne se v09:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v09:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v11:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.75
4.65
1.53
2.51.65
2.52.18
1.68
2.12
Začne se v11:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v11:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.85
3.55
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v11:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.60
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v13:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v13:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.94
Začne se v14:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v14:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v15:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.44
4.30
6.80
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Začne se v15:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v17:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.45
2.51
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v17:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v17:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v17:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v19:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v19:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v19:31
1.95
3.40
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Začne se v19:31
2.24
3.20
3.05
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v19:31
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v19:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Začne se v20:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.18
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v20:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.75
4.65
1.53
2.51.63
2.52.20
1.68
2.15
Začne se v21:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.30
3.40
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Začne se v21:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.78
2.00
Začne se v23:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v23:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v23:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.51
4.10
5.85
2.51.80
2.51.97
1.82
1.94
Začne se v23:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v23:31
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Začne se v23:31
2.10
3.30
3.25
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v23:31
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.87
1.80
1.95
Začne se v23:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.67
2.15
Začne se v25:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.17
3.25
3.30
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v25:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.30
2.53
2.51.90
2.51.85
1.69
2.12
Začne se v26:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začne se v26:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Začne se v27:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v27:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začne se v27:31
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v27:31
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v27:31
2.25
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.07
Začne se v27:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.36
3.10
2.90
2.51.93
2.51.84
1.68
2.12
Začne se v29:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v29:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.75
2.00
Začne se v29:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.34
3.25
2.95
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v29:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Začne se v31:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.45
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v31:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v31:31
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v31:31
3.00
3.20
2.25
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v31:31
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v31:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.40
2.36
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v32:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v32:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.93
3.40
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v33:31
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.65
4.15
1.78
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Začne se v33:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v35:31
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v35:31
2.51
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v35:31
2.50
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v35:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v39:31
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Začne se v39:31
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v39:31
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v39:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začne se v43:31
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Začne se v43:31
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začne se v43:31
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v43:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.95
Začne se v47:31
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.10
1.68
2.15
Začne se v47:31
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v47:31
3.30
3.30
2.08
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v47:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Začne se v51:31
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Začne se v51:31
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začne se v51:31
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v51:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Začne se v55:31
2.76
3.10
2.51
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v55:31
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v55:31
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v55:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v59:31
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v59:31
2.12
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v59:31
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Začne se v59:31
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
07:56
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
07:56
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
07:56
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
07:56
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
Igralnica
Igralnica v živo
Promocije
Turnirji
Športna stavnica
Stave v živo
Promocije
Klepet v živo
Prijavite se
Registracija
Uporabljamo piškotke, preverite Pravilnik o piškotkih za več informacij.
Te nastavitve lahko spremenite v Nastavitve piškotkov