- Favoriti (0)
- Nogomet (98)
- Košarka (240)
- Hokej na ledu (110)
- Kriket (12)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Začne se v02:31
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Prihajajoče stave

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.40
2.35
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v02:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v02:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v05:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začne se v05:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v07:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Začne se v07:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v08:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v08:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začne se v09:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v09:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v11:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.75
4.65
1.53
2.51.65
2.52.18
1.68
2.12
Začne se v11:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v11:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.85
3.55
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v11:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.60
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v13:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v13:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.94
Začne se v14:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v14:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v15:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.44
4.30
6.80
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Začne se v15:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v17:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.45
2.51
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v17:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v17:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v17:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v19:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v19:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v19:31
1.95
3.40
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Začne se v19:31
2.24
3.20
3.05
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v19:31
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v19:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Začne se v20:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.18
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v20:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.75
4.65
1.53
2.51.63
2.52.20
1.68
2.15
Začne se v21:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.30
3.40
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Začne se v21:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.78
2.00
Začne se v23:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v23:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v23:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.51
4.10
5.85
2.51.80
2.51.97
1.82
1.94
Začne se v23:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v23:31
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Začne se v23:31
2.10
3.30
3.25
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v23:31
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.87
1.80
1.95
Začne se v23:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.67
2.15
Začne se v25:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.17
3.25
3.30
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v25:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.30
2.53
2.51.90
2.51.85
1.69
2.12
Začne se v26:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začne se v26:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Začne se v27:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v27:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začne se v27:31
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v27:31
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v27:31
2.25
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.07
Začne se v27:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.36
3.10
2.90
2.51.93
2.51.84
1.68
2.12
Začne se v29:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v29:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.75
2.00
Začne se v29:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.34
3.25
2.95
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v29:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Začne se v31:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.45
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v31:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v31:31
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v31:31
3.00
3.20
2.25
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v31:31
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v31:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.40
2.36
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v32:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v32:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.93
3.40
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v33:31

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.65
4.15
1.78
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Začne se v33:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v35:31
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v35:31
2.51
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v35:31
2.50
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v35:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v39:31
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Začne se v39:31
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v39:31
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v39:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začne se v43:31
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Začne se v43:31
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začne se v43:31
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v43:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.95
Začne se v47:31
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.10
1.68
2.15
Začne se v47:31
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v47:31
3.30
3.30
2.08
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v47:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Začne se v51:31
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Začne se v51:31
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začne se v51:31
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v51:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Začne se v55:31
2.76
3.10
2.51
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v55:31
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v55:31
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v55:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v59:31
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v59:31
2.12
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v59:31
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Začne se v59:31

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
07:56
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
07:56
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
07:56
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
07:56
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.