Prijava
Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
  1. Nazaj
  2. Nogomet
flagNemčija, Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.93
4.25
3.40
2.51.30
2.53.20
1.33
3.05
16 okt. 18:30
3.90
3.90
1.85
2.51.32
2.53.10
1.35
2.95
17 okt. 13:30
3.10
3.55
2.25
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
17 okt. 13:30
1.77
4.15
4.10
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17 okt. 13:30
2.45
3.80
2.65
2.51.42
2.52.85
1.37
2.85
17 okt. 13:30
4.80
4.35
1.63
2.51.47
2.52.70
1.53
2.35
17 okt. 13:30
1.23
7.00
10.50
2.51.14
2.54.90
1.37
2.85
17 okt. 16:30
1.67
4.25
4.45
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
18 okt. 13:30
3.20
4.00
2.00
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
18 okt. 15:30
1.37
5.55
6.70
2.51.27
2.53.40
1.40
2.75
23 okt. 18:30
1.87
3.90
3.60
2.51.50
2.52.50
1.47
2.50
24 okt. 13:30
1.32
5.80
7.35
2.51.27
2.53.40
1.45
2.55
24 okt. 13:30
2.25
3.75
2.75
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
24 okt. 13:30
1.65
4.25
4.55
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
24 okt. 13:30
2.05
3.80
3.25
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
24 okt. 13:30
1.42
5.20
6.20
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
24 okt. 16:30
2.60
4.10
2.25
2.51.32
2.53.10
1.32
3.10
25 okt. 14:30
7.10
5.80
1.34
2.51.24
2.53.65
1.38
2.80
25 okt. 16:30
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
Igralnica
Igralnica v živo
Promocije
Turnirji
Športna stavnica
Stave v živo
Promocije
Klepet v živo
Prijavite se
Registracija
Uporabljamo piškotke, preverite Pravilnik o piškotkih za več informacij.
Te nastavitve lahko spremenite v Nastavitve piškotkov