Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1435)
- Košarka (223)
- Tenis (170)
- Namizni tenis (76)
- Hokej na ledu (251)
- Odbojka (41)
- Rokomet (86)
- Bejzbol (2)
- Ameriški nogomet (85)
- Kriket (9)
- Pikado (4)
- Snooker (8)
- Golf (9)
- Futsal (1)
- Ragbi zveza (25)
- Vaterpolo (5)
- Formula 1 (1)
- Biatlon (2)
- Kolesarstvo (1)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (42)
- Liga ragbija (9)
- Counter-Strike (51)
- League of Legends (4)
- Borilne veščine (20)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (12)
- Politika (1)
- Šah (7)
- Valorant (5)
- Dota2 (12)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 16 okt. 18:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Eintracht FrankfurtSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 16 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Koln - 16 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 16 okt. 18:30
Jonathan Burkardt - igralec bo dosegel golEintracht FrankfurtSkupno število kornerjev NAD 10.5Ayoube Amaimouni-Echghouyab Shots Over 1.5 - 17 okt. 13:30
SV ElversbergSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
SV ElversbergObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5SV ElversbergSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Augsburg - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5VfB StuttgartSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHamburger SV - 17 okt. 13:30
MainzSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
MainzObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 13:30
MainzObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5MainzSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASchalke - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 17 okt. 13:30
Werder BremenSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Werder BremenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 13:30
Werder BremenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Werder BremenSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASC Paderborn - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Borussia DortmundSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAUnion Berlin - 17 okt. 16:30
Bayern MunichSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 16:30
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 16:30
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 16:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Bayern MunichSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DARB Leipzig - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Bayer LeverkusenSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASC Freiburg - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 15:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5TSG HoffenheimSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABorussia Monchengladbach - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 23 okt. 18:30
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 23 okt. 18:30
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 23 okt. 18:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5VfB StuttgartSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 23 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABorussia Monchengladbach - 23 okt. 18:30
VfB StuttgartSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
RB LeipzigObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 13:30
RB LeipzigObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5RB LeipzigSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASV Elversberg - 24 okt. 13:30
SC PaderbornObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 13:30
SC PaderbornObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5SC PaderbornSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHamburger SV - 24 okt. 13:30
FC KolnObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 13:30
FC KolnObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5FC KolnSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASchalke - 24 okt. 13:30
FC AugsburgObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 13:30
FC AugsburgObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5FC AugsburgSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAUnion Berlin - 24 okt. 13:30
MainzObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 13:30
MainzObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5MainzSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAWerder Bremen - 24 okt. 13:30
FC AugsburgSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
RB LeipzigSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
SC PaderbornSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
MainzSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:30
FC KolnSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 16:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Borussia DortmundSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 24 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAEintracht Frankfurt - 24 okt. 16:30
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:30
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Bayer LeverkusenSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 14:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATSG Hoffenheim - 25 okt. 16:30
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 25 okt. 16:30
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 16:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Bayern MunichSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 25 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASC Freiburg - 16 okt. 18:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 16 okt. 18:30
Rezultat 1. polčasa - Eintracht FrankfurtRezultat 2. polčasa - Eintracht FrankfurtJonathan Burkardt - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 16 okt. 18:30
Skupaj NAD 3.5Jonathan Burkardt - igralec bo dosegel golEintracht Frankfurt - 16 okt. 18:30
Skupaj POD 2.5X2 - 16 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 16 okt. 18:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 16 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj NAD 3.5David Mokwa - igralec bo dosegel golSV Elversberg - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 2.51X - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 13:30
Skupaj NAD 2.5Phillip Tietz - igralec bo dosegel golMainz - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 2.51X - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - VfB StuttgartSkupaj NAD 1.5 - 17 okt. 13:30
Rezultat 1. polčasa - VfB StuttgartRezultat 2. polčasa - VfB StuttgartDeniz Undav - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 17 okt. 13:30
Skupaj NAD 3.5Deniz Undav - igralec bo dosegel golVfB Stuttgart - 17 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 13:30
Rezultat 1. polčasa - Werder BremenRezultat 2. polčasa - Werder BremenNiclas Fullkrug - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 17 okt. 13:30
Skupaj NAD 3.5Niclas Fullkrug - igralec bo dosegel golWerder Bremen - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 13:30
Rezultat 1. polčasa - Borussia DortmundRezultat 2. polčasa - Borussia DortmundSerhou Guirassy - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 17 okt. 13:30
Skupaj NAD 3.5Serhou Guirassy - igralec bo dosegel golBorussia Dortmund - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - Borussia DortmundSkupaj NAD 1.5 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 2.51X - 17 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 16:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - Bayern MunichSkupaj NAD 1.5 - 17 okt. 16:30
Rezultat 1. polčasa - Bayern MunichRezultat 2. polčasa - Bayern MunichHarry Kane - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 17 okt. 16:30
Skupaj NAD 4.5Harry Kane - igralec bo dosegel golBayern Munich - 18 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 18 okt. 13:30
Rezultat 1. polčasa - Bayer LeverkusenRezultat 2. polčasa - Bayer LeverkusenPatrik Schick - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 18 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 18 okt. 13:30
Skupaj NAD 3.5Patrik Schick - igralec bo dosegel golBayer Leverkusen - 18 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - Bayer LeverkusenSkupaj NAD 1.5 - 18 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 18 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 15:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 18 okt. 15:30
Skupaj POD 2.51X - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 15:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 18 okt. 15:30
Skupaj NAD 3.5Andrej Kramaric - igralec bo dosegel golTSG Hoffenheim - 23 okt. 18:30
Skupaj POD 2.5X2 - 23 okt. 18:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 23 okt. 18:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 23 okt. 18:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 13:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 13:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 24 okt. 16:30
Skupaj POD 2.5X2 - 24 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 24 okt. 16:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 16:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 25 okt. 14:30
Skupaj POD 2.51X - 25 okt. 14:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 14:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 16:30
Skupaj POD 2.51X - 25 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 25 okt. 16:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Nemčija, BundesligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.93
4.25
3.40
2.51.30
2.53.20
1.33
3.05
16 okt. 18:30
3.90
3.90
1.85
2.51.32
2.53.10
1.35
2.95
17 okt. 13:30
3.10
3.55
2.25
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
17 okt. 13:30
1.77
4.15
4.10
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17 okt. 13:30
2.45
3.80
2.65
2.51.42
2.52.85
1.37
2.85
17 okt. 13:30
4.80
4.35
1.63
2.51.47
2.52.70
1.53
2.35
17 okt. 13:30
1.23
7.00
10.50
2.51.14
2.54.90
1.37
2.85
17 okt. 16:30
1.67
4.25
4.45
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
18 okt. 13:30
3.20
4.00
2.00
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
18 okt. 15:30
1.37
5.55
6.70
2.51.27
2.53.40
1.40
2.75
23 okt. 18:30
1.87
3.90
3.60
2.51.50
2.52.50
1.47
2.50
24 okt. 13:30
1.32
5.80
7.35
2.51.27
2.53.40
1.45
2.55
24 okt. 13:30
2.25
3.75
2.75
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
24 okt. 13:30
1.65
4.25
4.55
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
24 okt. 13:30
2.05
3.80
3.25
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
24 okt. 13:30
1.42
5.20
6.20
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
24 okt. 16:30
2.60
4.10
2.25
2.51.32
2.53.10
1.32
3.10
25 okt. 14:30
7.10
5.80
1.34
2.51.24
2.53.65
1.38
2.80
25 okt. 16:30
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek75 KčKvote635.81Dobitki47686 KčLiverpool LASK Linz - Liverpool1.4Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Feyenoord - Como1.42Skupaj NAD 2.5Feyenoord - Como1.47Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Real Betis - FC Porto1.63VfB Stuttgart Slovan Bratislava - VfB Stuttgart1.29Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Slovan Bratislava - VfB Stuttgart1.63Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Shakhtar Donetsk - AEK Athens1.7X2 Roma - Real Madrid1.32Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Roma - Real Madrid1.4Aston Villa Aston Villa - Fenerbahce1.73Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Bodo/Glimt - Borussia Dortmund1.33Skupaj NAD 2.5Bodo/Glimt - Borussia Dortmund1.32Manchester City Manchester City - PSG2Skupaj NAD 1.5Manchester City - PSG1.11QPR QPR - Derby1.67X2 Portsmouth - Sheffield United1.55Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Norwich - Southampton1.47West Ham skupaj NAD 0.5Lincoln City - West Ham1.1Skupaj NAD 0.5ES Setif - JS Kabylie1.05
- Vložek5 €Kvote3435.24Dobitki17176.24 €Buducnost Podgorica Bokelj - Buducnost Podgorica2.75FC Viktoria Koln FC Viktoria Koln - Sonnenhof Grossaspach1.55Obe ekipi morata doseči zadetek - DA SC Preussen Münster - Fortuna Düsseldorf1.57West Ham Lincoln City - West Ham1.67West Ham skupaj NAD 1.5Lincoln City - West Ham1.65Manchester City skupaj NAD 1.5Manchester City - PSG1.7Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Roma - Real Madrid1.4Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Manchester City - PSG1.38Skupaj NAD 2.5Manchester City - PSG1.42Real Betis skupaj NAD 1.5Real Betis - FC Porto1.95Skupaj NAD 2.5SC Preussen Münster - Fortuna Düsseldorf1.62Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Wehen SV - Alemannia Aachen1.55Skupaj NAD 2.5Wehen SV - Alemannia Aachen1.58Sutjeska skupaj NAD 1.5Sutjeska - Decic Tuzi2.2Real Betis Real Betis - FC Porto2.07KF Llapi KF Feronikeli - KF Llapi3.15KF Llapi skupaj NAD 1.5KF Feronikeli - KF Llapi2.8Roma skupaj NAD 1.5Roma - Real Madrid2.25
- Vložek4000 FtKvote3.86Dobitki15444.8 FtLiverpool LASK Linz - Liverpool1.4Real Madrid Roma - Real Madrid1.97Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Manchester City - PSG1.4
- Vložek$ 516.21Kvote18.37Dobitki$ 9483.71X Manchester City - Ipswich1.021X Arsenal - Everton1.041X Chelsea - Tottenham1.221X Liverpool - Brighton & Hove Albion1.31X Manchester City - Brighton & Hove Albion1.141X Liverpool - Chelsea1.51X Roma - Genoa1.051X AC Milan - Atalanta1.21X Lazio - Parma1.091X Inter Milan - Fiorentina1.061X Bayern Munich - RB Leipzig1.021X Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt1.11X Borussia Dortmund - Werder Bremen1.061X Real Madrid - Sevilla1.031X Atletico Madrid - Deportivo A Coruna11X PSG - Lyon1.071X AZ Alkmaar - Twente1.381X Amedspor - Konyaspor1.271X Fenerbahce - Alanyaspor1.061X Slavia Prague - Hradec Kralove1.041X FC Copenhagen - AGF Aarhus1.151X Panathinaikos - Tripolis11X PAOK - Iraklis1.021X AEK Athens - Panetolikos11X Olympiacos - Kalamata11X Panathinaikos - Aris Salonika1.171X Sporting Lisbon - Academico Viseu11X Zenit St. Petersburg - Akhmat Grozny1.041X Celtic - Hearts1.141X Glasgow Rangers - St Johnstone1.03
- Vložek24.84 €Kvote139.92Dobitki3475.76 €Feyenoord Feyenoord - Como3.15FC Porto Real Betis - FC Porto3.35X Shakhtar Donetsk - AEK Athens3.4X Roma - Real Madrid3.9