Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Nogomet (1189)
- Košarka (105)
- Tenis (168)
- Namizni tenis (98)
- Hokej na ledu (142)
- Odbojka (1)
- Rokomet (35)
- Bejzbol (8)
- Ameriški nogomet (81)
- Kriket (10)
- Pikado (15)
- Golf (3)
- Futsal (6)
- Ragbi zveza (13)
- Kolesarstvo (12)
- Boks (29)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (1)
- Borilne veščine (16)
- Floorball (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (6)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALillestrom - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATorreense - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALech Poznan - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASturm Graz - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABesiktas - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACeltic - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Evropska liga UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek360 FtKvote2388.72Dobitki859942.08 FtSkupaj NAD 2.5Newport County - Plymouth1.45Skupaj NAD 2.5Peterborough - Ipswich Town (U-21)1.25Skupaj NAD 2.5AFC Wimbledon - Barnet1.58Skupaj NAD 2.5Stevenage FC - Leicester1.7Skupaj NAD 2.5Doncaster - Liverpool U-211.3Skupaj NAD 2.5Wycombe - Bristol Rovers1.42Skupaj NAD 2.5Accrington Stanley - Salford City1.52Skupaj NAD 2.5Fleetwood Town - Barnsley1.52Skupaj NAD 2.5Exeter City FC - Oxford United1.58Skupaj NAD 2.5Grimsby Town - Burton Albion1.55Skupaj NAD 2.5Cambridge United - Northampton Town1.67Skupaj NAD 2.5Blackpool - Crewe1.45Skupaj NAD 2.5Huddersfield - Rochdale1.37Skupaj NAD 2.5Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.58Skupaj NAD 2.5Rotherham - Bradford City1.75Skupaj NAD 2.5Port Vale - Mansfield Town1.7Skupaj NAD 2.5Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.27Skupaj NAD 2.5Shrewsbury - Stockport1.67Skupaj NAD 2.5Crawley Town - Bromley1.42
- Vložek15 KčKvote10410.15Dobitki156152.27 KčObe ekipi morata doseči zadetek - NE Cyprus - Latvia1.72Skupaj POD 2.5Cyprus - Latvia1.751X Cyprus - Latvia1.15Montenegro Montenegro - Armenia1.53Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Montenegro - Armenia1.85Skupaj NAD 2.5Montenegro - Armenia1.75X2 Romania - Sweden1.2Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Romania - Sweden1.63Skupaj NAD 2.5Romania - Sweden1.65Skupaj POD 2.5Bosnia and Herzegovina - Poland1.9Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Bosnia and Herzegovina - Poland1.72X2 Bosnia and Herzegovina - Poland1.4Skupaj POD 2.5Northern Ireland - Georgia1.55Obe ekipi morata doseči zadetek - NE Northern Ireland - Georgia1.67X2 Northern Ireland - Georgia1.551X Ukraine - Hungary1.4Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Ukraine - Hungary1.95Skupaj NAD 2.5Ukraine - Hungary2.2Skupaj NAD 2.5France - Belgium1.47Obe ekipi morata doseči zadetek - DA France - Belgium1.551X France - Belgium1.12Skupaj NAD 2.5Italy - Turkey1.47Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Italy - Turkey1.631X Italy - Turkey1.13
- Vložek500 KčKvote12.07Dobitki6036.15 KčIlia Simakin Luka Pavlovic - Ilia Simakin1.4Alexandre Muller Rio Noguchi - Alexandre Muller1.42Olle Wallin Olle Wallin - Tiago Cacao1.47Elena Micic Noma Noha Akugue - Elena Micic2.7Fiona Crawley Lucia Bronzetti - Fiona Crawley1.53
- Vložek5 €Kvote1119.34Dobitki5596.73 €Italy Italy - Turkey1.47Sweden Romania - Sweden1.8STK Samorin Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin2.85Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Rwanda - Kenya1.95Kongsvinger Moss - Kongsvinger1.7Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.45Ukraine Ukraine - Hungary2.5Italy skupaj NAD 1.5Italy - Turkey1.4Sweden skupaj NAD 1.5Romania - Sweden1.7Northern Ireland skupaj NAD 1.5Northern Ireland - Georgia2.8Ukraine skupaj NAD 1.5Ukraine - Hungary2.7Skupaj NAD 2.5Rwanda - Kenya2.2Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Montenegro - Armenia1.85Skupaj NAD 2.5Montenegro - Armenia1.75
- Vložek1000 KčKvote3.7Dobitki3705 KčSkupaj NAD 161.5Korea Gas Corporation - Anyang Red Boosters1.9Skupaj NAD 5.5Amurskiye Tigry - Red Machine1.95