Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Nogomet (1187)
- Košarka (105)
- Tenis (171)
- Namizni tenis (101)
- Hokej na ledu (135)
- Odbojka (1)
- Rokomet (34)
- Bejzbol (8)
- Ameriški nogomet (81)
- Kriket (10)
- Pikado (15)
- Golf (3)
- Futsal (6)
- Ragbi zveza (13)
- Kolesarstvo (12)
- Boks (29)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (1)
- Borilne veščine (16)
- Floorball (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (6)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
RB Leipzig1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 16:45
Como1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
X2Skupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
Slavia PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Atletico MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real BetisObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real BetisSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASabah FC - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAManchester United - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSV Eindhoven - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANapoli - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALille - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFeyenoord - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALASK Linz - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Porto - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAS Roma - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSG - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFenerbahce - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Liga prvakov UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
13 okt. 19:00
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
13 okt. 19:00
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
13 okt. 19:00
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
13 okt. 19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.72
3.75
4.65
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
14 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek360 FtKvote2388.72Dobitki859942.08 FtSkupaj NAD 2.5Newport County - Plymouth1.45Skupaj NAD 2.5Peterborough - Ipswich Town (U-21)1.25Skupaj NAD 2.5AFC Wimbledon - Barnet1.58Skupaj NAD 2.5Stevenage FC - Leicester1.7Skupaj NAD 2.5Doncaster - Liverpool U-211.3Skupaj NAD 2.5Wycombe - Bristol Rovers1.42Skupaj NAD 2.5Accrington Stanley - Salford City1.52Skupaj NAD 2.5Fleetwood Town - Barnsley1.52Skupaj NAD 2.5Exeter City FC - Oxford United1.58Skupaj NAD 2.5Grimsby Town - Burton Albion1.55Skupaj NAD 2.5Cambridge United - Northampton Town1.67Skupaj NAD 2.5Blackpool - Crewe1.45Skupaj NAD 2.5Huddersfield - Rochdale1.37Skupaj NAD 2.5Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.58Skupaj NAD 2.5Rotherham - Bradford City1.75Skupaj NAD 2.5Port Vale - Mansfield Town1.7Skupaj NAD 2.5Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.27Skupaj NAD 2.5Shrewsbury - Stockport1.67Skupaj NAD 2.5Crawley Town - Bromley1.42
- Vložek15 KčKvote10410.15Dobitki156152.27 KčObe ekipi morata doseči zadetek - NE Cyprus - Latvia1.72Skupaj POD 2.5Cyprus - Latvia1.751X Cyprus - Latvia1.15Montenegro Montenegro - Armenia1.53Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Montenegro - Armenia1.85Skupaj NAD 2.5Montenegro - Armenia1.75X2 Romania - Sweden1.2Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Romania - Sweden1.63Skupaj NAD 2.5Romania - Sweden1.65Skupaj POD 2.5Bosnia and Herzegovina - Poland1.9Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Bosnia and Herzegovina - Poland1.72X2 Bosnia and Herzegovina - Poland1.4Skupaj POD 2.5Northern Ireland - Georgia1.55Obe ekipi morata doseči zadetek - NE Northern Ireland - Georgia1.67X2 Northern Ireland - Georgia1.551X Ukraine - Hungary1.4Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Ukraine - Hungary1.95Skupaj NAD 2.5Ukraine - Hungary2.2Skupaj NAD 2.5France - Belgium1.47Obe ekipi morata doseči zadetek - DA France - Belgium1.551X France - Belgium1.12Skupaj NAD 2.5Italy - Turkey1.47Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Italy - Turkey1.631X Italy - Turkey1.13
- Vložek500 KčKvote12.07Dobitki6036.15 KčIlia Simakin Luka Pavlovic - Ilia Simakin1.4Alexandre Muller Rio Noguchi - Alexandre Muller1.42Olle Wallin Olle Wallin - Tiago Cacao1.47Elena Micic Noma Noha Akugue - Elena Micic2.7Fiona Crawley Lucia Bronzetti - Fiona Crawley1.53
- Vložek5 €Kvote1119.34Dobitki5596.73 €Italy Italy - Turkey1.47Sweden Romania - Sweden1.8STK Samorin Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin2.85Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Rwanda - Kenya1.95Kongsvinger Moss - Kongsvinger1.7Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.45Ukraine Ukraine - Hungary2.5Italy skupaj NAD 1.5Italy - Turkey1.4Sweden skupaj NAD 1.5Romania - Sweden1.7Northern Ireland skupaj NAD 1.5Northern Ireland - Georgia2.8Ukraine skupaj NAD 1.5Ukraine - Hungary2.7Skupaj NAD 2.5Rwanda - Kenya2.2Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Montenegro - Armenia1.85Skupaj NAD 2.5Montenegro - Armenia1.75
- Vložek1000 KčKvote3.7Dobitki3705 KčSkupaj NAD 161.5Korea Gas Corporation - Anyang Red Boosters1.9Skupaj NAD 5.5Amurskiye Tigry - Red Machine1.95