Prijava
Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
  1. Nazaj
  2. Nogomet
flagEvropa, Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
13 okt. 19:00
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
13 okt. 19:00
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
13 okt. 19:00
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
13 okt. 19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.72
3.75
4.65
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
14 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
Igralnica
Igralnica v živo
Promocije
Turnirji
Športna stavnica
Stave v živo
Promocije
Klepet v živo
Prijavite se
Registracija
Uporabljamo piškotke, preverite Pravilnik o piškotkih za več informacij.
Te nastavitve lahko spremenite v Nastavitve piškotkov