Prijava
Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
flagEvropa, Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.00
3.90
3.40
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 okt. 19:00
1.90
4.15
3.50
2.51.33
2.53.05
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 okt. 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 okt. 19:00
1.29
5.85
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
13 okt. 19:00
2.20
3.60
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
13 okt. 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 okt. 19:00
10.50
6.50
1.25
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.87
2.51.42
2.52.85
1.42
2.65
14 okt. 16:45
2.20
3.60
3.15
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
14 okt. 19:00
9.55
6.15
1.29
2.51.32
2.53.10
1.63
2.15
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.75
4.00
1.87
2.51.34
2.53.00
1.38
2.80
14 okt. 19:00
1.67
3.90
5.00
2.51.67
2.52.20
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.07
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 okt. 19:00
2.25
3.90
2.85
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
14 okt. 19:00
flagEvropa, Evropska liga UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
7.10
5.10
1.40
2.51.45
2.52.75
1.63
2.15
15 okt. 16:45
4.00
3.90
1.82
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.55
2.95
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.35
5.20
8.65
2.51.60
2.52.35
1.85
1.85
15 okt. 16:45
4.65
4.40
1.65
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
15 okt. 16:45
2.40
3.40
2.90
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.90
3.85
3.75
2.51.67
2.52.20
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.40
4.90
7.55
2.51.62
2.52.30
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.50
3.55
2.07
2.51.95
2.51.85
1.80
1.90
15 okt. 19:00
1.19
7.50
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.93
4.00
3.55
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.27
5.85
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.27
5.90
10.75
2.51.55
2.52.45
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.97
3.55
3.70
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.87
3.75
4.00
2.51.75
2.52.10
1.67
2.10
15 okt. 19:00
flagEvropa, Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.30
5.25
9.90
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
15 okt. 16:45
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
15 okt. 16:45
3.15
3.15
2.30
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
15 okt. 16:45
6.15
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
15 okt. 16:45
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
15 okt. 16:45
1.63
4.00
5.00
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
15 okt. 16:45
1.90
3.45
4.00
2.51.95
2.51.80
1.85
1.85
15 okt. 16:45
1.35
4.90
8.65
2.51.67
2.52.10
2.05
1.70
15 okt. 16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
15 okt. 16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
15 okt. 16:45
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
15 okt. 19:00
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
15 okt. 19:00
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
15 okt. 19:00
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
15 okt. 19:00
1.29
5.20
10.75
2.51.50
2.52.50
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.04
14.75
41.00
2.51.19
2.54.20
2.80
1.38
15 okt. 19:00
1.30
5.15
10.00
2.51.47
2.52.55
1.80
1.90
15 okt. 19:00
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 15. 10. 2026 16:45
flagEvropa, Evropska liga UEFA. Futures
2026/2027
Winner - UEFA Europa League06/01/2027 07:00 AM
Juventus
7.00
Bayer Leverkusen
9.00
AC Milan
10.00
AFC Bournemouth
10.00
SL Benfica
11.00
Crystal Palace
13.00
RC Celta de Vigo
15.00
Sunderland AFC
15.00
Real Sociedad
17.00
Besiktas
21.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 15. 10. 2026 16:45
flagEvropa, Konferenčna liga UEFA Europa. Futures
2026/2027
Winner - UEFA Conference League06/01/2027 07:00 AM
Brighton & Hove Albion
3.90
Atalanta BC
6.50
AS Monaco
8.00
SC Freiburg
8.00
SC Braga
11.00
Ajax Amsterdam
11.00
FC Midtjylland
17.00
FC Copenhagen
21.00
FK Crvena Zvezda Belgrade
26.00
Getafe CF
29.00
Pokaži več
05. 06. 2027 19:00Datum od cene 13. 10. 2026 16:45
flagEvropa, Liga prvakov. Zmagovalec
2026/2027
Winner - Uefa Champions League 2026/2706/05/2027 07:00 PM
FC Barcelona
5.00
Arsenal
6.50
Bayern Munchen
6.50
Paris Saint-Germain
6.50
Real Madrid
8.00
Manchester City
10.00
Liverpool
17.00
Manchester United
26.00
Inter Milan
34.00
Atletico Madrid
41.00
Pokaži več
Winning Nation06/05/2027 07:00 PM
Anglija
2.63
Španija
2.75
Nemčija
5.50
Francija
5.50
Italy
12.00
Top League Stage Team - Italy Serie A06/05/2027 07:00 PM
Inter Milan
1.57
AS Roma
5.50
Como 1907
6.00
Napoli
8.00
Top League Stage Team - Germany Bundesliga06/05/2027 07:00 PM
Bayern Munchen
1.25
Borussia Dortmund
6.00
VfB Stuttgart
13.00
RB Leipzig
15.00
Top League Stage Team - Spain La Liga06/05/2027 07:00 PM
Real Madrid
2.10
FC Barcelona
2.20
Atletico Madrid
11.00
Real Betis Seville
13.00
Villarreal
34.00
Top League Stage Team - England Premier League06/05/2027 07:00 PM
Arsenal
2.38
Manchester City
3.25
Liverpool
5.00
Manchester United
10.00
Aston Villa
13.00
Top Goalscorer06/05/2027 07:00 PM
Mbappé, Kylian
6.00
Haaland, Erling Braut
6.50
Kane, Harry
7.00
Dembele, Ousmane
11.00
Torres, Ferran
11.00
Raphinha
13.00
Yamal, Lamine
21.00
Olise, Michael
26.00
Guirassy, Sehrou
26.00
Isak, Alexander
26.00
Pokaži več
Most Assists06/05/2027 07:00 PM
Yamal, Lamine
6.50
Olise, Michael
10.00
Dembele, Ousmane
10.00
Raphinha
17.00
Cherki, Mathis Rayan
17.00
Junior, Vinicius
17.00
Gordon, Anthony
17.00
Kvaratskhelia, Khvicha
21.00
Saka, Bukayo
21.00
Fernandes, Bruno
21.00
Pokaži več
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
Igralnica
Igralnica v živo
Promocije
Turnirji
Športna stavnica
Stave v živo
Promocije
Klepet v živo
Prijavite se
Registracija
Uporabljamo piškotke, preverite Pravilnik o piškotkih za več informacij.
Te nastavitve lahko spremenite v Nastavitve piškotkov