Prihláste sa
Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
  1. Späť
  2. Futbal
flagEurópa, Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt 19:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
Casino
Kasíno naživo
Promo akcie
Ukončené
Športová kniha
Stávky Live
Promo akcie
Live Chat
Prihlásiť sa
Registrácia
Používame súbory cookie, skontrolujte Zásady používania súborov cookie pre viac informácií.
Tieto nastavenia môžete zmeniť v Nastavenia súborov cookie