Prihláste sa
Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
flagEurópa, Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 okt 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 okt 16:45
2.07
3.80
3.20
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 okt 19:00
1.90
4.15
3.50
2.51.33
2.53.05
1.37
2.85
13 okt 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 okt 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 okt 19:00
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
13 okt 19:00
2.20
3.60
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
13 okt 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 okt 19:00
10.50
6.50
1.25
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt 16:45
3.60
4.15
1.87
2.51.42
2.52.85
1.42
2.65
14 okt 16:45
2.20
3.60
3.15
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
14 okt 19:00
9.55
6.15
1.29
2.51.32
2.53.10
1.63
2.15
14 okt 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
14 okt 19:00
3.75
4.00
1.87
2.51.34
2.53.00
1.38
2.80
14 okt 19:00
1.67
3.90
5.00
2.51.67
2.52.20
1.67
2.10
14 okt 19:00
3.15
3.90
2.07
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 okt 19:00
2.25
3.85
2.90
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
14 okt 19:00
flagEurópa, Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
7.10
5.10
1.40
2.51.45
2.52.75
1.63
2.15
15 okt 16:45
4.00
3.90
1.82
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
15 okt 16:45
2.30
3.55
2.95
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.35
5.20
8.65
2.51.60
2.52.35
1.85
1.85
15 okt 16:45
4.65
4.40
1.65
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
15 okt 16:45
2.15
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
15 okt 16:45
2.40
3.40
2.90
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
15 okt 16:45
2.10
3.65
3.30
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
15 okt 19:00
1.90
3.85
3.75
2.51.67
2.52.20
1.60
2.20
15 okt 19:00
1.40
4.90
7.55
2.51.62
2.52.30
1.85
1.85
15 okt 19:00
3.50
3.55
2.07
2.51.95
2.51.85
1.80
1.90
15 okt 19:00
1.19
7.50
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.93
4.00
3.55
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
15 okt 19:00
1.27
5.85
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
15 okt 19:00
1.27
5.90
10.75
2.51.55
2.52.45
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.97
3.55
3.70
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
15 okt 19:00
1.87
3.75
4.00
2.51.75
2.52.10
1.67
2.10
15 okt 19:00
flagEurópa, Liga mládeže UEFA (U-19)
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.25
3.90
2.65
2.51.80
2.51.90
1.70
2.05
10 okt 15:00
flagEurópa, Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.30
5.20
9.80
2.51.57
2.52.30
1.95
1.75
15 okt 16:45
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
15 okt 16:45
3.15
3.15
2.30
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
15 okt 16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
15 okt 16:45
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
15 okt 16:45
1.63
4.00
5.00
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
15 okt 16:45
1.90
3.45
4.00
2.51.95
2.51.80
1.85
1.85
15 okt 16:45
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
15 okt 16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
15 okt 16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
15 okt 16:45
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
15 okt 19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
15 okt 19:00
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
15 okt 19:00
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
15 okt 19:00
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
15 okt 19:00
1.29
5.30
11.25
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
15 okt 19:00
1.04
14.75
41.00
2.51.19
2.54.20
2.80
1.38
15 okt 19:00
1.30
5.15
10.25
2.51.47
2.52.55
1.85
1.85
15 okt 19:00
flagEurópa, Women U-19 European Championship, Qualification
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.60
3.50
2.40
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt 10:00
01.06.2027 7:00Dátum od ceny 15.10.2026 16:45
flagEurópa, Európska liga UEFA. Futures
2026/2027
Winner - UEFA Europa League06/01/2027 07:00 AM
Juventus
7.00
Bayer Leverkusen
9.00
AC Milan
10.00
AFC Bournemouth
10.00
SL Benfica
11.00
Crystal Palace
13.00
RC Celta de Vigo
15.00
Sunderland AFC
15.00
Real Sociedad
17.00
Besiktas
21.00
Zobraziť viac
01.06.2027 7:00Dátum od ceny 15.10.2026 16:45
flagEurópa, Konferencia Európskej ligy UEFA. Futures
2026/2027
Winner - UEFA Conference League06/01/2027 07:00 AM
Brighton & Hove Albion
3.90
Atalanta BC
6.50
AS Monaco
8.00
SC Freiburg
8.00
SC Braga
11.00
Ajax Amsterdam
11.00
FC Midtjylland
17.00
FC Copenhagen
21.00
FK Crvena Zvezda Belgrade
26.00
Getafe CF
29.00
Zobraziť viac
05.06.2027 19:00Dátum od ceny 13.10.2026 16:45
flagEurópa, Liga majstrov. Víťaz
2026/2027
Winner - Uefa Champions League 2026/2706/05/2027 07:00 PM
FC Barcelona
5.00
Arsenal
6.50
Bayern Munchen
6.50
Paris Saint-Germain
6.50
Real Madrid
8.00
Manchester City
10.00
Liverpool
17.00
Manchester United
26.00
Inter Milan
34.00
Atletico Madrid
41.00
Zobraziť viac
Winning Nation06/05/2027 07:00 PM
Anglicko
2.63
Španielsko
2.75
Nemecko
5.50
Francúzsko
5.50
Italy
12.00
Top League Stage Team - Italy Serie A06/05/2027 07:00 PM
Inter Milan
1.57
AS Roma
5.50
Como 1907
6.00
Napoli
8.00
Top League Stage Team - Germany Bundesliga06/05/2027 07:00 PM
Bayern Munchen
1.25
Borussia Dortmund
6.00
VfB Stuttgart
13.00
RB Leipzig
15.00
Top League Stage Team - Spain La Liga06/05/2027 07:00 PM
Real Madrid
2.10
FC Barcelona
2.20
Atletico Madrid
11.00
Real Betis Seville
13.00
Villarreal
34.00
Top League Stage Team - England Premier League06/05/2027 07:00 PM
Arsenal
2.38
Manchester City
3.25
Liverpool
5.00
Manchester United
10.00
Aston Villa
13.00
Top Goalscorer06/05/2027 07:00 PM
Mbappé, Kylian
6.00
Haaland, Erling Braut
6.50
Kane, Harry
7.00
Dembele, Ousmane
11.00
Torres, Ferran
11.00
Raphinha
13.00
Yamal, Lamine
21.00
Olise, Michael
26.00
Guirassy, Sehrou
26.00
Isak, Alexander
26.00
Zobraziť viac
Most Assists06/05/2027 07:00 PM
Yamal, Lamine
6.50
Olise, Michael
10.00
Dembele, Ousmane
10.00
Raphinha
17.00
Cherki, Mathis Rayan
17.00
Junior, Vinicius
17.00
Gordon, Anthony
17.00
Kvaratskhelia, Khvicha
21.00
Saka, Bukayo
21.00
Fernandes, Bruno
21.00
Zobraziť viac
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
Casino
Kasíno naživo
Promo akcie
Ukončené
Športová kniha
Stávky Live
Promo akcie
Live Chat
Prihlásiť sa
Registrácia
Používame súbory cookie, skontrolujte Zásady používania súborov cookie pre viac informácií.
Tieto nastavenia môžete zmeniť v Nastavenia súborov cookie