Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Futbal (1615)
- Basketbal (258)
Svet(4)
Severná Amerika(20)WNBAWNBA. FuturesNBA
Európa(35)
Taliansko(8)
Španielsko(3)
Francúzsko(26)
Nemecko(11)
Turecko(8)
Austrália(4)
Rakúsko(4)
Argentína(2)
Brazília(2)
Bulharsko(3)
Belgicko(6)
Čína(5)
Česká republika(10)
Dánsko(5)
Grécko(9)
Maďarsko(8)
Island(1)
Izrael(7)
Fínsko(2)
Japonsko(15)
Litva(7)
Poľsko(6)
Portugalsko(2)
Rusko(1)
Rumunsko(3)
Slovensko(3)
Slovinsko(2)
Južná Kórea(1)
Švédsko(8)
Švajčiarsko(3)
Uruguaj(3)
Anglicko(3)
Chorvátsko(3)
Filipíny(2)
Georgia(1)
Mexiko(4)
Paraguaj(1)
Portoriko(3)
Salvádor(3)
Čile(1) - Tenis (122)
- Stolný tenis (119)
- Ľadový hokej (265)
- Volejbal (20)
- Hádzaná (48)
- Baseball (2)
- Americký futbal (134)
- Kriket (16)
- Šípky (24)
- Golf (5)
- Futsal (5)
- Rugby Union (35)
- Formula 1 (11)
- Biatlon (2)
- Cyklistika (1)
- Pravidlá Aussie (9)
- Box (65)
- Rugby League (9)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Bojové umenia (24)
- Alpské lyžovanie (23)
- Florbal (59)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (12)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
- Boosted
NBA23 okt•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston CelticsCelkom NAD 222.5 - Boosted
NBA24 okt•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs celkom NAD 118.5
- 23 okt 01:35
Oklahoma City Thunder (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 20:05
Milwaukee Bucks (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 23:00
Indiana Pacers (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 23:00
Minnesota Timberwolves (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 23:00
Toronto Raptors (bežný čas)Celkom NAD 236.5 - 23 okt 23:00
Atlanta Hawks (bežný čas)Celkom NAD 225.5 - 23 okt 23:05
Boston Celtics (bežný čas)Celkom NAD 224.5 - 24 okt 00:00
Detroit Pistons (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 24 okt 01:30
San Antonio Spurs (bežný čas)Celkom NAD 227.5 - 24 okt 01:30
Utah Jazz (bežný čas)Celkom NAD 239.5 - 24 okt 02:00
Los Angeles Lakers (bežný čas)Celkom NAD 229.5 - 24 okt 02:00
Golden State Warriors (bežný čas)Celkom NAD 234.5 - 24 okt 02:00
Portland Trail Blazers (bežný čas)Celkom NAD 232.5 - 23 okt 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 okt 23:00
Indiana PacersDallas Mavericks (+6.5) - 23 okt 23:00
Toronto RaptorsWashington Wizards (+6.5) - 23 okt 23:00
Atlanta HawksCharlotte Hornets (+6.5) - 23 okt 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 okt 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 24 okt 01:30
Utah JazzNew Orleans Pelicans (+6.5) - 24 okt 02:00
Los Angeles LakersLA Clippers (+6.5) - 24 okt 02:00
Golden State WarriorsMemphis Grizzlies (+6.5) - 24 okt 02:00
Portland Trail BlazersSacramento Kings (+6.5) - 23 okt 01:35
Celkom NAD 237.5Denver Nuggets - 23 okt 20:05
Celkom NAD 237.5Chicago Bulls - 23 okt 23:00
Celkom NAD 237.5Dallas Mavericks - 23 okt 23:00
Celkom NAD 237.5Orlando Magic - 23 okt 23:00
Celkom NAD 236.5Washington Wizards - 23 okt 23:00
Celkom NAD 225.5Charlotte Hornets - 23 okt 23:05
Celkom NAD 224.5New York Knicks - 24 okt 00:00
Celkom NAD 237.5Miami Heat - 24 okt 01:30
Celkom NAD 227.5Houston Rockets - 24 okt 01:30
Celkom NAD 239.5New Orleans Pelicans - 24 okt 02:00
Celkom NAD 229.5LA Clippers - 24 okt 02:00
Celkom NAD 234.5Memphis Grizzlies - 24 okt 02:00
Celkom NAD 232.5Sacramento Kings - 23 okt 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 01:35
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 112.5 - 23 okt 20:05
Milwaukee Bucks (-1.5)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 20:05
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 116.5 - 23 okt 23:00
Indiana Pacers (-6.5)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 23:00
Orlando Magic (+1.5)Celkom NAD 237.5 - 23 okt 23:00
Washington Wizards (+5.5)Celkom NAD 236.5 - 23 okt 23:00
Charlotte Hornets (+3.5)Celkom NAD 225.5 - 23 okt 23:00
Polčas/celý čas - 2/21. polčas celkovo NAD 110.5 - 23 okt 23:00
Polčas/celý čas - 2/21. polčas celkovo NAD 115.5 - 23 okt 23:00
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 115.5 - 23 okt 23:00
Polčas/celý čas - 2/21. polčas celkovo NAD 115.5 - 23 okt 23:05
Boston Celtics (-2.5)Celkom NAD 224.5 - 24 okt 00:00
Miami Heat (+1.5)Celkom NAD 237.5 - 24 okt 00:00
Polčas/celý čas - 2/21. polčas celkovo NAD 115.5 - 24 okt 01:30
San Antonio Spurs (-5.5)Celkom NAD 227.5 - 24 okt 01:30
Utah Jazz (-2.5)Celkom NAD 239.5 - 24 okt 01:30
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 116.5 - 24 okt 02:00
Los Angeles Lakers (-9.5)Celkom NAD 229.5 - 24 okt 02:00
Golden State Warriors (-3.5)Celkom NAD 234.5 - 24 okt 02:00
Sacramento Kings (+7.5)Celkom NAD 232.5 - 24 okt 02:00
Polčas/celý čas - 2/21. polčas celkovo NAD 113.5 - 24 okt 02:00
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 114.5 - 24 okt 02:00
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 112.5
Severná Amerika, NBAMoney Line
Šírenie
Celkové sumy
1
2
1
2
Viac ako
Pod
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
237.01.90
237.01.90
23 okt 01:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt 20:05
2.05
1.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt 23:00
1.40
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt 23:00
2.70
1.45
(+5.5)1.90
(-5.5)1.90
236.51.90
236.51.90
23 okt 23:00
2.20
1.67
(+3.0)1.90
(-3.0)1.90
225.51.90
225.51.90
23 okt 23:00
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
224.01.90
224.01.90
23 okt 23:05
1.94
1.84
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
237.51.90
237.51.90
24 okt 00:00
1.45
2.70
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
227.51.90
227.51.90
24 okt 01:30
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
239.51.90
239.51.90
24 okt 01:30
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.90
229.51.90
229.51.90
24 okt 02:00
1.61
2.30
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
234.51.90
234.51.90
24 okt 02:00
3.30
1.32
(+7.5)1.90
(-7.5)1.90
232.51.90
232.51.90
24 okt 02:00
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 dec 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 dec 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 dec 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 dec 03:35
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky15 KčKurzy1136.82Výhry17052.34 KčVfB Stuttgart VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.38Nottingham Forest Ipswich Town - Nottingham Forest2.25Alaves Alaves - Malaga1.67Celkom NAD 1.5Torino - Monza1.28Oba tímy skórujú - ÁNO Stade Brest - Nice1.6Guimaraes Guimaraes - Maritimo1.65Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Telstar1.6Middlesbrough Bolton - Middlesbrough1.55Shamrock Rovers Shamrock Rovers - Sligo Rovers1.14Al Hilal SFC Al Qadsia SC - Al Hilal SFC2.07Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.23Oba tímy skórujú - ÁNO Hvidovre IF - HB Koge1.5Celkom NAD 1.5Opava - Banik Ostrava B1.17Vasteras Vasteras - Halmstad1.7Brondby Randers FC - Brondby2Flamengo RJ Flamengo RJ - Estudiantes La Plata1.5
- Kolky5 €Kurzy3036.87Výhry15184.36 €Oba tímy skórujú - ÁNO Olympique Akbou - CS Constantine2.3Oba tímy skórujú - ÁNO JS El Biar - MC Oran2.3Oba tímy skórujú - ÁNO FC Minsk - FC Baranovichi1.8JK Tammeka Tartu celkom NAD 1.5JK Tammeka Tartu - Trans Narva1.9Parnu JK celkom NAD 1.5JK Nomme United - Parnu JK2.1Oba tímy skórujú - ÁNO KF Gjilani - KF Llapi2.05Hvidovre IF celkom NAD 1.5Hvidovre IF - HB Koge1.55Hvidovre IF Hvidovre IF - HB Koge1.77Dender celkom NAD 1.5Royal Francs Borins - Dender2Gornik Zabrze celkom NAD 1.5Widzew Lodz - Gornik Zabrze2.2Oba tímy skórujú - ÁNO Torino - Monza1.75Oba tímy skórujú - ÁNO Bolton - Middlesbrough1.55Real Zaragoza celkom NAD 1.5CE Europa - Real Zaragoza1.65
- Kolky3200 FtKurzy2Výhry6401.28 FtMorgan Gibbs-White Shots on Target OVER 0.5Ipswich Town - Nottingham Forest1.37
- Kolky15 KčKurzy264.8Výhry3972.05 KčCelkom POD 2.5Ipswich Town - Nottingham Forest2.051X Torino - Monza1.281X VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.081X Alaves - Malaga1.131X Stade Brest - Nice1.3Celkom NAD 1.5Go Ahead Eagles - Telstar1.11Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.231X Al Ittihad Jeddah - AL Draih1.3X2 Al Qadsia SC - Al Hilal SFC1.32X2 Bolton - Middlesbrough1.15Celkom POD 2.5Darmstadt - FC St. Pauli2.15Celkom NAD 1.5Bochum - VfL Wolfsburg1.1Celkom NAD 1.5Granada - Valladolid1.31X Empoli - Vicenza1.37Celkom NAD 1.5SCR Altach - Austria Wien1.26Celkom POD 3.5Alanyaspor - Kocaelispor1.2Celkom NAD 1.5KV Kortrijk - KV Mechelen1.25Celkom POD 3.5Alaves - Malaga1.271X Guimaraes - Maritimo1.13Celkom NAD 1.5Elfsborg - Malmo FF1.24X2 Randers FC - Brondby1.28Celkom NAD 1.5Brisbane Roar - Perth Glory1.26
- Kolky5 €Kurzy434.59Výhry2172.99 €Como Como - Sassuolo1.5Lazio Lazio - Parma1.4Oba tímy skórujú - ÁNO Cagliari - Bologna1.85Oba tímy skórujú - ÁNO Inter Milan - Fiorentina1.63Como celkom NAD 1.5Como - Sassuolo1.42Lazio celkom NAD 1.5Lazio - Parma1.57Celkom NAD 2.5Napoli - AS Roma1.9Celkom NAD 2.5Inter Milan - Fiorentina1.42Palermo Palermo - Carrarese1.45Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Almeria celkom NAD 1.5Almeria - Oviedo1.7Stromsgodset Strommen - Stromsgodset1.38Kongsvinger Sogndal - Kongsvinger1.67Stromsgodset celkom NAD 2.5Strommen - Stromsgodset1.85FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Palermo celkom NAD 1.5Palermo - Carrarese1.37FC Porto celkom NAD 1.5Gil Vicente - FC Porto1.55Kongsvinger celkom NAD 2.5Sogndal - Kongsvinger2.02