Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1615)
- Koszykówka (258)
Międzynarodowe(4)
Ameryka północna(20)WNBAWNBA. FuturesNBA
Europa(35)
Włochy(8)
Hiszpania(3)
Francja(26)
Niemcy(11)
Turcja(8)
Australia(4)
Austria(4)
Argentyna(2)
Brazylia(2)
Bułgaria(3)
Belgia(6)
Chiny(5)
Republika Czeska(10)
Dania(5)
Grecja(9)
Węgry(8)
Islandia(1)
Izrael(7)
Finlandia(2)
Japonia(15)
Litwa(7)
Polska(6)
Portugalia(2)
Rosja(1)
Rumunia(3)
Słowacja(3)
Słowenia(2)
Korea Południowa(1)
Szwecja(8)
Szwajcaria(3)
Urugwaj(3)
Anglia(3)
Chile(1)
Chorwacja(3)
Filipiny(2)
Gruzja(1)
Meksyk(4)
Paragwaj(1)
Portoryko(3)
Salwador(3) - Tenis (120)
- Tenis stołowy (119)
- Hokej na lodzie (265)
- Siatkówka (20)
- Piłka ręczna (48)
- Baseball (2)
- Futbol Amerykański (134)
- Krykiet (16)
- Rzutki (24)
- Golf (5)
- Futsal (5)
- Rugby Union (35)
- Formuła 1 (11)
- Biathlon (2)
- Kolarstwo (1)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (65)
- Rugby League (9)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Sztuki walki (24)
- Narciarstwo alpejskie (23)
- Unihokej (59)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (12)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Koszykówka
- Ameryka północna
- NBA
- Powiększony
NBA23 paź•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston Celticspowyżej 222.5 - Powiększony
NBA24 paź•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs powyżej 118.5
- 23 paź 01:35
Oklahoma City Thunder (regulaminowy czas gry)powyżej 237.5 - 23 paź 20:05
Milwaukee Bucks (regulaminowy czas gry)powyżej 237.5 - 23 paź 23:00
Indiana Pacers (regulaminowy czas gry)powyżej 237.5 - 23 paź 23:00
Minnesota Timberwolves (regulaminowy czas gry)powyżej 237.5 - 23 paź 23:00
Toronto Raptors (regulaminowy czas gry)powyżej 236.5 - 23 paź 23:00
Atlanta Hawks (regulaminowy czas gry)powyżej 225.5 - 23 paź 23:05
Boston Celtics (regulaminowy czas gry)powyżej 224.5 - 24 paź 00:00
Detroit Pistons (regulaminowy czas gry)powyżej 237.5 - 24 paź 01:30
San Antonio Spurs (regulaminowy czas gry)powyżej 227.5 - 24 paź 01:30
Utah Jazz (regulaminowy czas gry)powyżej 239.5 - 24 paź 02:00
Los Angeles Lakers (regulaminowy czas gry)powyżej 229.5 - 24 paź 02:00
Golden State Warriors (regulaminowy czas gry)powyżej 234.5 - 24 paź 02:00
Portland Trail Blazers (regulaminowy czas gry)powyżej 232.5 - 23 paź 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 paź 23:00
Indiana PacersDallas Mavericks (+6.5) - 23 paź 23:00
Toronto RaptorsWashington Wizards (+6.5) - 23 paź 23:00
Atlanta HawksCharlotte Hornets (+6.5) - 23 paź 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 paź 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 24 paź 01:30
Utah JazzNew Orleans Pelicans (+6.5) - 24 paź 02:00
Los Angeles LakersLA Clippers (+6.5) - 24 paź 02:00
Golden State WarriorsMemphis Grizzlies (+6.5) - 24 paź 02:00
Portland Trail BlazersSacramento Kings (+6.5) - 23 paź 01:35
powyżej 237.5Denver Nuggets - 23 paź 20:05
powyżej 237.5Chicago Bulls - 23 paź 23:00
powyżej 237.5Dallas Mavericks - 23 paź 23:00
powyżej 237.5Orlando Magic - 23 paź 23:00
powyżej 236.5Washington Wizards - 23 paź 23:00
powyżej 225.5Charlotte Hornets - 23 paź 23:05
powyżej 224.5New York Knicks - 24 paź 00:00
powyżej 237.5Miami Heat - 24 paź 01:30
powyżej 227.5Houston Rockets - 24 paź 01:30
powyżej 239.5New Orleans Pelicans - 24 paź 02:00
powyżej 229.5LA Clippers - 24 paź 02:00
powyżej 234.5Memphis Grizzlies - 24 paź 02:00
powyżej 232.5Sacramento Kings - 23 paź 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)powyżej 237.5 - 23 paź 01:35
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 112.5 - 23 paź 20:05
Milwaukee Bucks (-1.5)powyżej 237.5 - 23 paź 20:05
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 116.5 - 23 paź 23:00
Indiana Pacers (-6.5)powyżej 237.5 - 23 paź 23:00
Orlando Magic (+1.5)powyżej 237.5 - 23 paź 23:00
Washington Wizards (+5.5)powyżej 236.5 - 23 paź 23:00
Charlotte Hornets (+3.5)powyżej 225.5 - 23 paź 23:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 110.5 - 23 paź 23:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 115.5 - 23 paź 23:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 115.5 - 23 paź 23:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 115.5 - 23 paź 23:05
Boston Celtics (-2.5)powyżej 224.5 - 24 paź 00:00
Miami Heat (+1.5)powyżej 237.5 - 24 paź 00:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 115.5 - 24 paź 01:30
San Antonio Spurs (-5.5)powyżej 227.5 - 24 paź 01:30
Utah Jazz (-2.5)powyżej 239.5 - 24 paź 01:30
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 116.5 - 24 paź 02:00
Los Angeles Lakers (-9.5)powyżej 229.5 - 24 paź 02:00
Golden State Warriors (-3.5)powyżej 234.5 - 24 paź 02:00
Sacramento Kings (+7.5)powyżej 232.5 - 24 paź 02:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 113.5 - 24 paź 02:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 114.5 - 24 paź 02:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 112.5
Ameryka północna, NBA1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
237.01.90
237.01.90
23 paź 01:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 paź 20:05
2.05
1.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 paź 23:00
1.40
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
237.51.90
237.51.90
23 paź 23:00
2.70
1.45
(+5.5)1.90
(-5.5)1.90
236.51.90
236.51.90
23 paź 23:00
2.20
1.67
(+3.0)1.90
(-3.0)1.90
225.51.90
225.51.90
23 paź 23:00
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
224.01.90
224.01.90
23 paź 23:05
1.94
1.84
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
237.51.90
237.51.90
24 paź 00:00
1.45
2.70
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
227.51.90
227.51.90
24 paź 01:30
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
239.51.90
239.51.90
24 paź 01:30
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.90
229.51.90
229.51.90
24 paź 02:00
1.61
2.30
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
234.51.90
234.51.90
24 paź 02:00
3.30
1.32
(+7.5)1.90
(-7.5)1.90
232.51.90
232.51.90
24 paź 02:00
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 gru 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 gru 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 gru 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 gru 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 gru 03:35
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka15 KčKurs1136.82Wygrana17052.34 KčStuttgart Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.38Nottingham Forest Ipswich Town - Nottingham Forest2.25Alaves Alaves - Malaga1.67powyżej 1.5Torino - Monza1.28Obie drużyny strzelą - TAK Stade Brest - Nice1.6Guimaraes Guimaraes - Maritimo1.65Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Telstar1.6Middlesbrough Bolton - Middlesbrough1.55Shamrock Rovers Shamrock Rovers - Sligo Rovers1.14Al Hilal SFC Al Qadsia SC - Al Hilal SFC2.07Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.23Obie drużyny strzelą - TAK Hvidovre IF - HB Koge1.5powyżej 1.5Opava - Banik Ostrava B1.17Vasteras Vasteras - Halmstad1.7Brondby Randers FC - Brondby2Flamengo RJ Flamengo RJ - Estudiantes La Plata1.5
- Stawka5 €Kurs3036.87Wygrana15184.36 €Obie drużyny strzelą - TAK Olympique Akbou - CS Constantine2.3Obie drużyny strzelą - TAK JS El Biar - MC Oran2.3Obie drużyny strzelą - TAK FC Minsk - FC Baranovichi1.8JK Tammeka Tartu powyżej 1.5JK Tammeka Tartu - Trans Narva1.9Parnu JK powyżej 1.5JK Nomme United - Parnu JK2.1Obie drużyny strzelą - TAK KF Gjilani - KF Llapi2.05Hvidovre IF powyżej 1.5Hvidovre IF - HB Koge1.55Hvidovre IF Hvidovre IF - HB Koge1.77Dender powyżej 1.5Royal Francs Borins - Dender2Gornik Zabrze powyżej 1.5Widzew Lodz - Gornik Zabrze2.2Obie drużyny strzelą - TAK Torino - Monza1.75Obie drużyny strzelą - TAK Bolton - Middlesbrough1.55Real Zaragoza powyżej 1.5CE Europa - Real Zaragoza1.65
- Stawka3200 FtKurs2Wygrana6401.28 FtMorgan Gibbs-White Shots on Target OVER 0.5Ipswich Town - Nottingham Forest1.37
- Stawka15 KčKurs264.8Wygrana3972.05 Kčponiżej 2.5Ipswich Town - Nottingham Forest2.051X Torino - Monza1.281X Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.081X Alaves - Malaga1.131X Stade Brest - Nice1.3powyżej 1.5Go Ahead Eagles - Telstar1.11Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.231X Al Ittihad Jeddah - AL Draih1.3X2 Al Qadsia SC - Al Hilal SFC1.32X2 Bolton - Middlesbrough1.15poniżej 2.5SV Darmstadt 98 - FC St. Pauli2.15powyżej 1.5VfL Bochum - Wolfsburg1.1powyżej 1.5Granada - Valladolid1.31X Empoli - Vicenza1.37powyżej 1.5SCR Altach - Austria Wien1.26poniżej 3.5Alanyaspor - Kocaelispor1.2powyżej 1.5KV Kortrijk - KV Mechelen1.25poniżej 3.5Alaves - Malaga1.271X Guimaraes - Maritimo1.13powyżej 1.5Elfsborg - Malmo FF1.24X2 Randers FC - Brondby1.28powyżej 1.5Brisbane Roar - Perth Glory1.26
- Stawka5 €Kurs434.59Wygrana2172.99 €Como Como - Sassuolo1.5Lazio Lazio - Parma1.4Obie drużyny strzelą - TAK Cagliari - Bologna1.85Obie drużyny strzelą - TAK Inter Milan - Fiorentina1.63Como powyżej 1.5Como - Sassuolo1.42Lazio powyżej 1.5Lazio - Parma1.57powyżej 2.5Napoli - AS Roma1.9powyżej 2.5Inter Milan - Fiorentina1.42Palermo Palermo - Carrarese1.45Bayern SC Freiburg - Bayern1.38Almeria powyżej 1.5Almeria - Oviedo1.7Stromsgodset Strommen - Stromsgodset1.38Kongsvinger Sogndal - Kongsvinger1.67Stromsgodset powyżej 2.5Strommen - Stromsgodset1.85FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Palermo powyżej 1.5Palermo - Carrarese1.37FC Porto powyżej 1.5Gil Vicente - FC Porto1.55Kongsvinger powyżej 2.5Sogndal - Kongsvinger2.02