Logg inn
Starter om00:37
Video Player is loading.
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
 
1x
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.61
3.70
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
15:07
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.55
4.35
1.57
2.51.67
2.52.16
1.68
2.15
15:07
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.05
3.75
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Starter om01:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Starter om01:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om03:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.60
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om03:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
3.85
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Starter om03:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.30
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om03:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.87
1.77
2.00
Starter om05:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.51
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.82
1.94
Starter om05:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.46
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om06:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Starter om06:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om07:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om07:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om09:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.60
2.51.88
2.51.88
1.78
1.99
Starter om09:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om09:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.24
3.18
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Starter om09:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om11:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
4.10
1.82
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Starter om11:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om12:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Starter om12:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.02
3.35
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Starter om13:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om13:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om15:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.94
3.45
3.75
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Starter om15:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.69
3.55
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om15:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.94
3.65
2.17
2.51.84
2.51.93
1.67
2.15
Starter om15:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.65
4.10
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Starter om15:37
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om15:37
2.23
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om15:37
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om15:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Starter om17:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.92
3.45
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Starter om17:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om18:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.13
3.38
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Starter om18:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.90
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om19:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.35
2.75
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Starter om19:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Starter om19:37
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Starter om19:37
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om19:37
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Starter om19:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.60
2.08
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Starter om21:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.25
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om21:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.20
3.65
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Starter om21:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.75
4.75
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om21:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.80
4.80
2.51.85
2.51.90
1.78
1.98
Starter om23:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.10
2.51.94
2.51.82
1.68
2.12
Starter om23:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Starter om23:37
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.97
1.84
1.92
Starter om23:37
3.65
3.50
1.90
2.51.83
2.51.94
1.68
2.12
Starter om23:37
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om23:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
3.80
5.55
2.51.82
2.51.95
1.82
1.95
Starter om24:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.70
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Starter om24:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.84
3.50
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om25:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.63
3.50
2.46
2.51.88
2.51.87
1.68
2.15
Starter om25:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.99
1.83
1.93
Starter om27:37
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om27:37
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om27:37
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om27:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.83
3.40
4.00
2.51.92
2.51.85
1.77
2.00
Starter om27:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.85
4.20
1.73
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Starter om27:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Starter om27:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.83
1.69
2.12
Starter om29:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om30:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om30:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.10
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om31:37
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Starter om31:37
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om31:37
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Starter om31:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.45
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Starter om31:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Starter om33:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.50
4.00
1.84
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om33:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om33:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Starter om35:37
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Starter om35:37
1.75
3.65
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om35:37
1.93
3.40
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om35:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.90
5.20
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Starter om35:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.10
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om36:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.99
3.25
3.65
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Starter om36:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om37:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om39:37
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Starter om39:37
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om39:37
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om39:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Starter om39:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.95
4.25
1.70
2.51.72
2.52.08
1.67
2.15
Starter om39:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.00
6.30
2.51.77
2.52.00
1.83
1.93
Starter om39:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Starter om41:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om42:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om42:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Starter om43:37
5.00
3.85
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Starter om43:37
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om43:37
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Starter om43:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om43:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om45:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om45:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.70
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Starter om45:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Starter om47:37
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Starter om47:37
3.38
3.35
2.02
2.51.85
2.51.90
1.68
2.12
Starter om47:37
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om47:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.78
2.00
Starter om47:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Starter om48:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.70
1.97
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om48:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.30
2.76
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Starter om49:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Starter om51:37
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Starter om51:37
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Starter om51:37
3.18
3.25
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Starter om51:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.49
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.93
Starter om51:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om51:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.75
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om51:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.47
3.35
2.70
2.51.92
2.51.85
1.69
2.12
Starter om53:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.40
2.36
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Starter om54:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Starter om54:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om55:37
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Starter om55:37
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om55:37
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Starter om55:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.35
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om55:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om57:37
flag
Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.70
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om57:37
flag
Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.60
4.15
2.51.90
2.51.85
1.78
1.99
Starter om59:37
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Starter om59:37
2.95
3.20
2.28
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om59:37
3.55
3.45
1.95
2.51.84
2.51.93
1.68
2.12
Starter om59:37
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
Casino
Live Casino
Kampanjer
Turneringer
Odds
Liveodds
Kampanjer
Live Chat
Logg inn
Registrering
Vi bruker informasjonskapsler. Se Retningslinjer for informasjonskapsler for mer informasjon.
Du kan endre valget i instillinger for informasjonskapsler