- Favoritter (0)
- Fotball (129)
- Basketball (376)
- Ishockey (190)
- Cricket (19)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Starter om00:37
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Kommende spill

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.61
3.70
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
15:07

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.55
4.35
1.57
2.51.67
2.52.16
1.68
2.15
15:07

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.05
3.75
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Starter om01:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Starter om01:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om03:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.60
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om03:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
3.85
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Starter om03:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.30
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om03:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.87
1.77
2.00
Starter om05:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.51
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.82
1.94
Starter om05:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.46
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om06:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Starter om06:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om07:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om07:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om09:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.60
2.51.88
2.51.88
1.78
1.99
Starter om09:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om09:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.24
3.18
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Starter om09:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om11:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
4.10
1.82
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Starter om11:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om12:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Starter om12:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.02
3.35
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Starter om13:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om13:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om15:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.94
3.45
3.75
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Starter om15:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.69
3.55
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om15:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.94
3.65
2.17
2.51.84
2.51.93
1.67
2.15
Starter om15:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.65
4.10
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Starter om15:37
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om15:37
2.23
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om15:37
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om15:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Starter om17:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.92
3.45
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Starter om17:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om18:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.13
3.38
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Starter om18:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.90
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om19:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.35
2.75
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Starter om19:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Starter om19:37
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Starter om19:37
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om19:37
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Starter om19:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.60
2.08
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Starter om21:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.25
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om21:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.20
3.65
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Starter om21:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.75
4.75
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om21:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.80
4.80
2.51.85
2.51.90
1.78
1.98
Starter om23:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.10
2.51.94
2.51.82
1.68
2.12
Starter om23:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Starter om23:37
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.97
1.84
1.92
Starter om23:37
3.65
3.50
1.90
2.51.83
2.51.94
1.68
2.12
Starter om23:37
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om23:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
3.80
5.55
2.51.82
2.51.95
1.82
1.95
Starter om24:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.70
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Starter om24:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.84
3.50
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om25:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.63
3.50
2.46
2.51.88
2.51.87
1.68
2.15
Starter om25:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.99
1.83
1.93
Starter om27:37
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om27:37
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om27:37
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om27:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.83
3.40
4.00
2.51.92
2.51.85
1.77
2.00
Starter om27:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.85
4.20
1.73
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Starter om27:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Starter om27:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.83
1.69
2.12
Starter om29:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om30:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om30:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.10
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om31:37
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Starter om31:37
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om31:37
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Starter om31:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.45
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Starter om31:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Starter om33:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.50
4.00
1.84
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om33:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om33:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Starter om35:37
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Starter om35:37
1.75
3.65
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om35:37
1.93
3.40
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om35:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.90
5.20
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Starter om35:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.10
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om36:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.99
3.25
3.65
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Starter om36:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om37:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om39:37
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Starter om39:37
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om39:37
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om39:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Starter om39:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.95
4.25
1.70
2.51.72
2.52.08
1.67
2.15
Starter om39:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.00
6.30
2.51.77
2.52.00
1.83
1.93
Starter om39:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Starter om41:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om42:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om42:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Starter om43:37
5.00
3.85
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Starter om43:37
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om43:37
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Starter om43:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om43:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om45:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om45:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.70
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Starter om45:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Starter om47:37
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Starter om47:37
3.38
3.35
2.02
2.51.85
2.51.90
1.68
2.12
Starter om47:37
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om47:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.78
2.00
Starter om47:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Starter om48:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.70
1.97
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om48:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.30
2.76
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Starter om49:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Starter om51:37
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Starter om51:37
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Starter om51:37
3.18
3.25
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Starter om51:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.49
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.93
Starter om51:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om51:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.75
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om51:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.47
3.35
2.70
2.51.92
2.51.85
1.69
2.12
Starter om53:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.40
2.36
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Starter om54:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Starter om54:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om55:37
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Starter om55:37
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om55:37
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Starter om55:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.35
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om55:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om57:37

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.70
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om57:37

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.60
4.15
2.51.90
2.51.85
1.78
1.99
Starter om59:37
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Starter om59:37
2.95
3.20
2.28
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om59:37
3.55
3.45
1.95
2.51.84
2.51.93
1.68
2.12
Starter om59:37
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.