Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1327)
- Basketball (189)
- Tennis (230)
- Bordtennis (80)
- Ishockey (174)
- Volleyball (9)
- Håndball (78)
- Baseball (12)
- Amerikansk fotball (84)
- Cricket (16)
- Dart (12)
- Golf (3)
- Futsal (7)
- Rugby union (33)
- Vannpolo (8)
- Formel 1 (1)
- Sykling (32)
- Boksing (29)
- Rugby league (3)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (11)
- Kampsport (16)
- Innebandy (9)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (3)
- Dota 2 (6)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Barcelona1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Bayern Munich1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 16:45
Como1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
X21. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
LensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
ComoTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
ComoBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
ComoTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real BetisTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real BetisBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real BetisTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASabah FC - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAManchester United - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALille - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JANapoli - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALASK Linz - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFeyenoord - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFC Porto - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFenerbahce - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAS Roma - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAPSG - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA
Europa, UEFA Champions LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
13 okt. 19:00
13 okt. 19:00
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
13 okt. 19:00
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
13 okt. 19:00
18.50
11.75
1.09
2.51.15
2.54.60
1.65
2.12
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.72
3.75
4.65
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
14 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats35 KčOdds2290.55Gevinster80169.54 KčAlbania Albania - San Marino1.03Begge lag scorer - NEI Albania - San Marino1.32Germany (U-21) Germany (U-21) - Georgia (U-21)1.08Begge lag scorer - JA Germany (U-21) - Georgia (U-21)2.1Azerbaijan (U-21) Azerbaijan (U-21) - Gibraltar (U-21)1.13Totalt OVER 2.5Azerbaijan (U-21) - Gibraltar (U-21)1.32Cyprus (U-21) Cyprus (U-21) - San Marino (U-21)1.01Begge lag scorer - NEI Cyprus (U-21) - San Marino (U-21)1.221X France (U-21) - Switzerland (U-21)1.14Begge lag scorer - JA France (U-21) - Switzerland (U-21)1.57Totalt OVER 1.5France (U-21) - Switzerland (U-21)1.13Spain (U-21) Spain (U-21) - Romania (U-21)1.06Begge lag scorer - JA Spain (U-21) - Romania (U-21)2.651X Portugal (U-21) - Czech Republic (U-21)1.071X Denmark (U-21) - Belgium (U-21)1.421X Norway (U-21) - Israel (U-21)1.13Begge lag scorer - JA Norway (U-21) - Israel (U-21)1.751X Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.07Begge lag scorer - JA Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.85Totalt OVER 1.5Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.18X2 Kroatia - Spania1.01Begge lag scorer - JA Kroatia - Spania1.8Totalt OVER 1.5Kroatia - Spania1.111X Skottland - Slovenia1.15Begge lag scorer - JA Portugal (U-21) - Czech Republic (U-21)1.9Begge lag scorer - JA Denmark (U-21) - Belgium (U-21)1.9England England - Tsjekkia1.1Sveits Sveits - Nord-Makedonia1.11X Kazakhstan - Faroe Islands1.28
- Innsats10 €Odds5458.68Gevinster54586.86 €Kroatia Kroatia - Spania10.25Slovenia Skottland - Slovenia5.1X Estonia - Iceland4X Belarus - Finland3.25X Luxembourg - Bulgaria3.151. omgang Sveits handicap -1.5Sveits - Nord-Makedonia2.55
- Innsats5000 FtOdds1.6Gevinster8028 FtSpania totalt OVER 1.5Kroatia - Spania1.25England totalt OVER 1.5England - Tsjekkia1.13Sveits totalt OVER 1.5Sveits - Nord-Makedonia1.13
- Innsats25 €Odds285.49Gevinster7137.37 €X Kazakhstan - Faroe Islands2.95Luxembourg Luxembourg - Bulgaria2.2Belarus Belarus - Finland4.15X Estonia - Iceland41. omgang England handicap -1.5England - Tsjekkia2.65
- Innsats25 €Odds220.29Gevinster5507.38 €X Skottland - Slovenia3.55Finland Belarus - Finland1.97X Luxembourg - Bulgaria3.151. omgang Spania handicap -2.5Kroatia - Spania10