- Kedvencek (0)
- Labdarúgás (96)
- Kosárlabda (176)
- Jégkorong (120)
- Krikett (12)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
Beindul00:44
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Következő fogadások

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.78
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.75
2.00
22:24

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.61
3.85
5.10
2.51.85
2.51.91
1.80
1.95
22:24

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Beindul01:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Beindul01:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.71
3.70
4.55
2.51.88
2.51.88
1.78
1.99
Beindul02:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.94
3.40
3.75
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul02:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Beindul02:44
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Beindul02:44
2.08
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul02:44
1.65
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Beindul02:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.05
1.67
2.15
Beindul04:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
3.75
4.75
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Beindul04:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.12
3.13
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul04:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Beindul04:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul06:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
3.75
4.80
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Beindul06:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Beindul06:44
1.48
4.10
6.00
2.51.80
2.51.97
1.85
1.91
Beindul06:44
3.65
3.45
1.91
2.51.82
2.51.95
1.67
2.16
Beindul06:44
2.25
3.20
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul06:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Beindul07:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.94
3.40
3.75
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Beindul08:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.53
3.40
2.60
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Beindul08:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Beindul10:44
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul10:44
3.00
3.25
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Beindul10:44
2.45
3.15
2.80
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Beindul10:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
3.95
5.55
2.51.82
2.51.94
1.80
1.95
Beindul10:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Beindul10:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.20
3.20
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Beindul10:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.95
4.25
1.70
2.51.72
2.52.07
1.67
2.15
Beindul12:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Beindul12:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Beindul13:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul14:44
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul14:44
2.52
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Beindul14:44
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Beindul14:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul14:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Beindul14:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul16:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Beindul16:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.80
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Beindul16:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.73
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Beindul18:44
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Beindul18:44
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Beindul18:44
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Beindul18:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.12
3.25
3.38
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Beindul18:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.24
3.18
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul18:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Beindul19:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
3.80
4.80
2.51.85
2.51.90
1.78
1.98
Beindul20:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.40
3.30
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul20:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul22:44
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Beindul22:44
Beindul22:44
3.05
3.25
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Beindul22:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.65
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Beindul22:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Beindul22:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.49
4.10
6.10
2.51.78
2.51.99
1.82
1.94
Beindul22:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.16
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul24:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.83
1.72
2.07
Beindul24:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Beindul25:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Beindul26:44
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Beindul26:44
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.92
1.68
2.12
Beindul26:44
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Beindul26:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.63
3.45
2.46
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Beindul26:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.47
3.35
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
Beindul26:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.36
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Beindul28:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
3.75
5.15
2.51.85
2.51.92
1.80
1.95
Beindul28:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.73
3.70
4.45
2.51.88
2.51.87
1.78
1.99
Beindul28:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.71
3.65
4.40
2.51.90
2.51.85
1.80
1.97
Beindul30:44
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Beindul30:44
3.38
3.40
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.12
Beindul30:44
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul30:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.15
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul30:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul30:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.12
3.13
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Beindul31:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.67
2.15
Beindul32:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.40
3.30
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul32:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Beindul34:44
2.75
3.10
2.50
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul34:44
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.75
2.05
Beindul34:44
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Beindul34:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.75
4.65
1.53
2.51.63
2.52.20
1.67
2.15
Beindul34:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Beindul34:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.76
3.60
2.30
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Beindul34:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.75
3.55
2.34
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Beindul36:44

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Beindul36:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Beindul38:44
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Beindul38:44
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul38:44
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Beindul38:44

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Beindul42:44
4.60
3.75
1.67
2.51.72
2.52.07
1.67
2.16
Beindul42:44
2.95
3.18
2.30
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
Beindul42:44
3.55
3.40
1.95
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Beindul42:44
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.