Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Labdarúgás (1615)
- Kosárlabda (258)
Világ(4)
Észak-Amerika(20)WNBAWNBA. FuturesNBA
Európa(35)
Olaszország(8)
Spanyolország(3)
Franciaország(26)
Németország(11)
Törökország(8)
Ausztrália(4)
Ausztria(4)
Argentína(2)
Brazília(2)
Bulgária(3)
Belgium(6)
Kína(5)
Csehország(10)
Dánia(5)
Görögország(9)
Magyarország(8)
Izland(1)
Izrael(7)
Finnország(2)
Japán(15)
Litvánia(7)
Lengyelország(6)
Portugália(2)
Oroszország(1)
Románia(3)
Szlovákia(3)
Szlovénia(2)
Dél-Korea(1)
Svédország(8)
Svájc(3)
Uruguay(3)
Anglia(3)
Chile(1)
El Salvador(3)
Fülöp-szigetek(2)
Georgia(1)
Horvátország(3)
Mexikó(4)
Paraguay(1)
Puerto Rico(3) - Tenisz (122)
- Asztalitenisz (119)
- Jégkorong (265)
- Röplabda (20)
- Kézilabda (48)
- Baseball (2)
- Amerikai futball (134)
- Krikett (16)
- Darts (24)
- Golf (5)
- Futsal (5)
- Uniós Rögbi (35)
- Formula 1 (11)
- Biatlon (2)
- Kerékpározás (1)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (65)
- Ligarögbi (9)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Harcművészetek (24)
- Alpesi síelés (23)
- Floorball (59)
- Jéglabda (14)
- Kabaddi (5)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (12)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Kosárlabda
- Észak-Amerika
- NBA
- Boostolt
NBA23 okt.•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston CelticsÖsszesen FÖLÖTT 222.5 - Boostolt
NBA24 okt.•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs összesen FELETT 118.5
- 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 20:05
Milwaukee Bucks (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 23:00
Indiana Pacers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 23:00
Minnesota Timberwolves (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 23:00
Toronto Raptors (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 236.5 - 23 okt. 23:00
Atlanta Hawks (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 225.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 224.5 - 24 okt. 00:00
Detroit Pistons (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 24 okt. 01:30
San Antonio Spurs (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 227.5 - 24 okt. 01:30
Utah Jazz (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 239.5 - 24 okt. 02:00
Los Angeles Lakers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 229.5 - 24 okt. 02:00
Golden State Warriors (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 24 okt. 02:00
Portland Trail Blazers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 232.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 okt. 23:00
Indiana PacersDallas Mavericks (+6.5) - 23 okt. 23:00
Toronto RaptorsWashington Wizards (+6.5) - 23 okt. 23:00
Atlanta HawksCharlotte Hornets (+6.5) - 23 okt. 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 okt. 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 24 okt. 01:30
Utah JazzNew Orleans Pelicans (+6.5) - 24 okt. 02:00
Los Angeles LakersLA Clippers (+6.5) - 24 okt. 02:00
Golden State WarriorsMemphis Grizzlies (+6.5) - 24 okt. 02:00
Portland Trail BlazersSacramento Kings (+6.5) - 23 okt. 01:35
Összesen FÖLÖTT 237.5Denver Nuggets - 23 okt. 20:05
Összesen FÖLÖTT 237.5Chicago Bulls - 23 okt. 23:00
Összesen FÖLÖTT 237.5Dallas Mavericks - 23 okt. 23:00
Összesen FÖLÖTT 237.5Orlando Magic - 23 okt. 23:00
Összesen FÖLÖTT 236.5Washington Wizards - 23 okt. 23:00
Összesen FÖLÖTT 225.5Charlotte Hornets - 23 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 224.5New York Knicks - 24 okt. 00:00
Összesen FÖLÖTT 237.5Miami Heat - 24 okt. 01:30
Összesen FÖLÖTT 227.5Houston Rockets - 24 okt. 01:30
Összesen FÖLÖTT 239.5New Orleans Pelicans - 24 okt. 02:00
Összesen FÖLÖTT 229.5LA Clippers - 24 okt. 02:00
Összesen FÖLÖTT 234.5Memphis Grizzlies - 24 okt. 02:00
Összesen FÖLÖTT 232.5Sacramento Kings - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 01:35
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 112.5 - 23 okt. 20:05
Milwaukee Bucks (-1.5)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 20:05
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 116.5 - 23 okt. 23:00
Indiana Pacers (-6.5)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 23:00
Orlando Magic (+1.5)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 23 okt. 23:00
Washington Wizards (+5.5)Összesen FÖLÖTT 236.5 - 23 okt. 23:00
Charlotte Hornets (+3.5)Összesen FÖLÖTT 225.5 - 23 okt. 23:00
Félidő/teljes munkaidő - 2/21. félidő összesen FELETT 110.5 - 23 okt. 23:00
Félidő/teljes munkaidő - 2/21. félidő összesen FELETT 115.5 - 23 okt. 23:00
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 115.5 - 23 okt. 23:00
Félidő/teljes munkaidő - 2/21. félidő összesen FELETT 115.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (-2.5)Összesen FÖLÖTT 224.5 - 24 okt. 00:00
Miami Heat (+1.5)Összesen FÖLÖTT 237.5 - 24 okt. 00:00
Félidő/teljes munkaidő - 2/21. félidő összesen FELETT 115.5 - 24 okt. 01:30
San Antonio Spurs (-5.5)Összesen FÖLÖTT 227.5 - 24 okt. 01:30
Utah Jazz (-2.5)Összesen FÖLÖTT 239.5 - 24 okt. 01:30
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 116.5 - 24 okt. 02:00
Los Angeles Lakers (-9.5)Összesen FÖLÖTT 229.5 - 24 okt. 02:00
Golden State Warriors (-3.5)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 24 okt. 02:00
Sacramento Kings (+7.5)Összesen FÖLÖTT 232.5 - 24 okt. 02:00
Félidő/teljes munkaidő - 2/21. félidő összesen FELETT 113.5 - 24 okt. 02:00
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 114.5 - 24 okt. 02:00
Félidő/teljes játékidő - 1/11. félidő összesen FELETT 112.5
Észak-Amerika, NBAHáromutas fogadás
Handicap
Összesített
1
2
1
2
Fölött
Alatt
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
237.01.90
237.01.90
23 okt. 01:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 20:05
2.05
1.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 23:00
1.40
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 23:00
2.70
1.45
(+5.5)1.90
(-5.5)1.90
236.51.90
236.51.90
23 okt. 23:00
2.20
1.67
(+3.0)1.90
(-3.0)1.90
225.51.90
225.51.90
23 okt. 23:00
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
224.01.90
224.01.90
23 okt. 23:05
1.94
1.84
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
237.51.90
237.51.90
24 okt. 00:00
1.45
2.70
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
227.51.90
227.51.90
24 okt. 01:30
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
239.51.90
239.51.90
24 okt. 01:30
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.90
229.51.90
229.51.90
24 okt. 02:00
1.61
2.30
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
234.51.90
234.51.90
24 okt. 02:00
3.30
1.32
(+7.5)1.90
(-7.5)1.90
232.51.90
232.51.90
24 okt. 02:00
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 dec. 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec. 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 dec. 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 dec. 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 dec. 03:35
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét15 KčSzorzó1136.82Nyeremény17052.34 KčVfB Stuttgart VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.38Nottingham Forest Ipswich Town - Nottingham Forest2.25Alaves Alaves - Malaga1.67Összesen FÖLÖTT 1.5Torino - Monza1.28Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Stade Brest - Nice1.6Guimaraes Guimaraes - Maritimo1.65Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Telstar1.6Middlesbrough Bolton - Middlesbrough1.55Shamrock Rovers Shamrock Rovers - Sligo Rovers1.14Al Hilal SFC Al Qadsia SC - Al Hilal SFC2.07Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.23Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Hvidovre IF - HB Koge1.5Összesen FÖLÖTT 1.5Opava - Banik Ostrava B1.17Vasteras Vasteras - Halmstad1.7Brondby Randers FC - Brondby2Flamengo RJ Flamengo RJ - Estudiantes La Plata1.5
- Tét5 €Szorzó3036.87Nyeremény15184.36 €Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Olympique Akbou - CS Constantine2.3Mindkét csapat gólt szerez - IGEN JS El Biar - MC Oran2.3Mindkét csapat gólt szerez - IGEN FC Minsk - FC Baranovichi1.8JK Tammeka Tartu összesen FELETT 1.5JK Tammeka Tartu - Trans Narva1.9Parnu JK összesen FELETT 1.5JK Nomme United - Parnu JK2.1Mindkét csapat gólt szerez - IGEN KF Gjilani - KF Llapi2.05Hvidovre IF összesen FELETT 1.5Hvidovre IF - HB Koge1.55Hvidovre IF Hvidovre IF - HB Koge1.77Dender összesen FELETT 1.5Royal Francs Borins - Dender2Gornik Zabrze összesen FELETT 1.5Widzew Lodz - Gornik Zabrze2.2Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Torino - Monza1.75Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Bolton - Middlesbrough1.55Real Zaragoza összesen FELETT 1.5CE Europa - Real Zaragoza1.65
- Tét3200 FtSzorzó2Nyeremény6401.28 FtMorgan Gibbs-White Shots on Target OVER 0.5Ipswich Town - Nottingham Forest1.37
- Tét15 KčSzorzó264.8Nyeremény3972.05 KčÖsszesen ALATT 2.5Ipswich Town - Nottingham Forest2.051X Torino - Monza1.281X VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.081X Alaves - Malaga1.131X Stade Brest - Nice1.3Összesen FÖLÖTT 1.5Go Ahead Eagles - Telstar1.11Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.231X Al Ittihad Jeddah - AL Draih1.3X2 Al Qadsia SC - Al Hilal SFC1.32X2 Bolton - Middlesbrough1.15Összesen ALATT 2.5Darmstadt - FC St. Pauli2.15Összesen FÖLÖTT 1.5Bochum - VfL Wolfsburg1.1Összesen FÖLÖTT 1.5Granada - Valladolid1.31X Empoli - Vicenza1.37Összesen FÖLÖTT 1.5SCR Altach - Austria Wien1.26Összesen ALATT 3.5Alanyaspor - Kocaelispor1.2Összesen FÖLÖTT 1.5KV Kortrijk - KV Mechelen1.25Összesen ALATT 3.5Alaves - Malaga1.271X Guimaraes - Maritimo1.13Összesen FÖLÖTT 1.5Elfsborg - Malmo FF1.24X2 Randers FC - Brondby1.28Összesen FÖLÖTT 1.5Brisbane Roar - Perth Glory1.26
- Tét5 €Szorzó434.59Nyeremény2172.99 €Como Como - Sassuolo1.5Lazio Lazio - Parma1.4Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Cagliari - Bologna1.85Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Inter Milan - Fiorentina1.63Como összesen FELETT 1.5Como - Sassuolo1.42Lazio összesen FELETT 1.5Lazio - Parma1.57Összesen FÖLÖTT 2.5Napoli - AS Roma1.9Összesen FÖLÖTT 2.5Inter Milan - Fiorentina1.42Palermo Palermo - Carrarese1.45Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Almeria összesen FELETT 1.5Almeria - Oviedo1.7Stromsgodset Strommen - Stromsgodset1.38Kongsvinger Sogndal - Kongsvinger1.67Stromsgodset összesen FELETT 2.5Strommen - Stromsgodset1.85FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Palermo összesen FELETT 1.5Palermo - Carrarese1.37FC Porto összesen FELETT 1.5Gil Vicente - FC Porto1.55Kongsvinger összesen FELETT 2.5Sogndal - Kongsvinger2.02