Kirjaudu sisään
Alkaa02:33
Video Player is loading.
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
 
1x
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.70
3.40
2.35
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Alkaa02:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Alkaa02:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.75
3.50
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa05:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Alkaa05:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.73
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa07:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Alkaa07:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Alkaa08:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Alkaa08:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.60
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Alkaa09:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Alkaa09:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa11:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.75
4.65
1.53
2.51.65
2.52.18
1.68
2.12
Alkaa11:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Alkaa11:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.85
3.55
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Alkaa11:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.60
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa13:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Alkaa13:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.50
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.94
Alkaa14:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa14:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa15:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.44
4.30
6.80
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Alkaa15:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Alkaa17:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.58
3.45
2.51
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa17:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Alkaa17:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Alkaa17:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa19:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa19:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa19:33
1.95
3.40
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Alkaa19:33
2.24
3.20
3.05
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa19:33
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Alkaa19:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.02
3.20
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Alkaa20:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.18
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa20:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.75
4.65
1.53
2.51.63
2.52.20
1.68
2.15
Alkaa21:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.30
3.40
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Alkaa21:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.78
2.00
Alkaa23:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Alkaa23:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Alkaa23:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.51
4.10
5.85
2.51.80
2.51.97
1.82
1.94
Alkaa23:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Alkaa23:33
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Alkaa23:33
2.10
3.30
3.25
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Alkaa23:33
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.87
1.80
1.95
Alkaa23:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.67
2.15
Alkaa25:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.17
3.25
3.30
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Alkaa25:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.58
3.30
2.53
2.51.90
2.51.85
1.69
2.12
Alkaa26:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Alkaa26:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Alkaa27:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa27:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Alkaa27:33
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Alkaa27:33
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Alkaa27:33
2.25
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.07
Alkaa27:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.36
3.10
2.90
2.51.93
2.51.84
1.68
2.12
Alkaa29:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa29:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.75
2.00
Alkaa29:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.34
3.25
2.95
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Alkaa29:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Alkaa31:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.58
3.45
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa31:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Alkaa31:33
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa31:33
3.00
3.20
2.25
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa31:33
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Alkaa31:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.70
3.40
2.36
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Alkaa32:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Alkaa32:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.93
3.40
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa33:33
flag
Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.65
4.15
1.78
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Alkaa33:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa35:33
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa35:33
2.51
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Alkaa35:33
2.50
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Alkaa35:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa39:33
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Alkaa39:33
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa39:33
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Alkaa39:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Alkaa43:33
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Alkaa43:33
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Alkaa43:33
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa43:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.95
Alkaa47:33
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.10
1.68
2.15
Alkaa47:33
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa47:33
3.30
3.30
2.08
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Alkaa47:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Alkaa51:33
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Alkaa51:33
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Alkaa51:33
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa51:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Alkaa55:33
2.76
3.10
2.51
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa55:33
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa55:33
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Alkaa55:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Alkaa59:33
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Alkaa59:33
2.12
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa59:33
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Alkaa59:33
flag
Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
07:56
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
07:56
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
07:56
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
07:56
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
Kasino
Live-kasino
Tarjoukset
Turnaukset
Vedonlyönti
Live-vedonlyönti
Tarjoukset
Live Chat
Kirjaudu sisään
Rekisteröityminen
Käytämme evästeitä, tarkista Evästekäytäntö saadaksesi lisätietoja.
Voit muuttaa asetuksia avaamalla evästeasetukset