- Oblíbené (0)
- Football (142)
- Basketball (368)
- Ice Hockey (170)
- Cricket (17)
- NastaveníDesetinné 1.50GMT+00:00
Začíná za00:43
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Nadcházející sázky

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.70
3.40
2.36
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
13:40

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.70
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
13:40

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
13:40

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.25
3.18
3.18
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
13:40

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.68
2.15
Začíná za02:43
1.63
3.80
4.65
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začíná za02:43
2.12
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začíná za02:43
3.60
3.45
1.92
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Začíná za02:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.49
4.15
6.10
2.51.78
2.51.99
1.83
1.94
Začíná za02:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.70
3.50
2.40
2.51.87
2.51.88
1.67
2.15
Začíná za02:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Začíná za03:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.51
3.20
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za03:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.40
3.30
2.80
2.51.93
2.51.83
1.69
2.10
Začíná za04:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.55
3.40
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za04:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začíná za06:43
4.60
3.75
1.67
2.51.72
2.52.07
1.67
2.15
Začíná za06:43
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za06:43
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začíná za06:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začíná za06:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.95
4.25
1.70
2.51.72
2.52.07
1.67
2.15
Začíná za06:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začíná za06:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.42
4.35
6.90
2.51.73
2.52.05
1.85
1.91
Začíná za06:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.61
3.85
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Začíná za08:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.31
3.20
3.05
2.51.94
2.51.83
1.68
2.12
Začíná za08:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.92
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začíná za09:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začíná za09:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za10:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za10:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.15
3.10
3.35
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za12:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.62
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.80
1.97
Začíná za12:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.12
3.13
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za12:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.17
3.20
3.30
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za12:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.05
3.75
2.07
2.51.80
2.51.95
1.67
2.16
Začíná za14:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za14:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.25
3.10
3.13
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za15:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začíná za15:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.84
3.55
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začíná za16:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.80
4.25
1.73
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Začíná za16:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.45
3.80
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začíná za18:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začíná za18:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.65
3.38
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začíná za18:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.94
3.45
3.75
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začíná za18:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.55
3.45
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za20:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.78
1.99
Začíná za20:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.83
3.40
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.00
Začíná za21:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začíná za21:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za22:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.24
3.18
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za22:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.92
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začíná za24:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.34
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začíná za24:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začíná za24:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.10
Začíná za24:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.46
4.20
6.40
2.51.77
2.52.00
1.83
1.93
Začíná za26:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.12
3.30
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za26:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.58
3.25
2.53
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Začíná za27:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začíná za27:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.71
3.70
4.55
2.51.88
2.51.88
1.78
2.00
Začíná za28:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
4.00
4.30
1.69
2.51.72
2.52.08
1.68
2.15
Začíná za28:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.50
3.95
6.10
2.51.78
2.51.98
1.83
1.94
Začíná za30:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Začíná za30:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.47
4.00
6.30
2.51.77
2.52.00
1.83
1.93
Začíná za30:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.80
3.60
2.28
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Začíná za30:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.32
3.25
2.95
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začíná za32:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.80
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začíná za32:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začíná za32:43
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Začíná za32:43
2.24
3.25
3.05
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Začíná za32:43
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.77
2.00
Začíná za32:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.83
3.38
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začíná za33:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začíná za33:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.32
3.25
2.95
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začíná za34:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.45
3.35
2.75
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začíná za34:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.36
3.13
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začíná za36:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.63
3.80
5.00
2.51.85
2.51.91
1.78
1.98
Začíná za36:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Začíná za36:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.49
3.38
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za36:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Začíná za36:43
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.12
Začíná za36:43
2.08
3.35
3.25
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Začíná za36:43
1.65
3.80
4.60
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začíná za36:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.70
4.20
1.75
2.51.75
2.52.05
1.68
2.12
Začíná za38:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.82
3.65
2.24
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začíná za38:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.88
3.45
2.22
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začíná za39:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.12
3.13
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za39:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
5.00
4.75
1.50
2.51.63
2.52.22
1.68
2.12
Začíná za40:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.60
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Začíná za40:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začíná za40:43
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.97
1.84
1.92
Začíná za40:43
3.65
3.45
1.91
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Začíná za40:43
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Začíná za40:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.85
3.50
2.22
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začíná za42:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.75
3.65
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začíná za42:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začíná za42:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.15
3.25
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začíná za42:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.36
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začíná za44:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.25
3.18
3.18
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začíná za44:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začíná za44:43
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.12
Začíná za44:43
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za44:43
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začíná za44:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Začíná za45:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.28
3.05
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Začíná za45:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.82
3.55
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začíná za46:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.00
3.75
2.10
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začíná za46:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.46
3.20
2.70
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začíná za48:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.75
4.15
1.75
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Začíná za48:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.77
3.50
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
2.00
Začíná za48:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.51
3.38
2.63
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Začíná za48:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začíná za48:43
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Začíná za48:43
2.51
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začíná za48:43
2.49
3.13
2.75
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Začíná za48:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.70
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Začíná za50:43

Fast League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.45
3.35
2.75
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začíná za50:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.73
3.65
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Začíná za52:43
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Začíná za52:43
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začíná za52:43
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.77
2.00
Začíná za52:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začíná za56:43
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.77
2.00
Začíná za56:43
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začíná za56:43
3.10
3.20
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začíná za56:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Začíná za00:43
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Začíná za00:43
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.69
2.12
Začíná za00:43
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Začíná za00:43

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.87
1.78
1.98
14:44
1.87
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
14:44
3.40
3.35
2.02
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
14:44
2.90
3.15
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
14:44

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.50
4.10
5.75
2.51.80
2.51.95
1.85
1.91
14:48
2.75
3.10
2.50
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
14:48
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
14:48
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
14:48

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
14:52
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
14:52
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
14:52
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
14:52

Cup Tournament
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
05 října
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
14:56
4.55
3.80
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
14:56
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
14:56
3.55
3.45
1.94
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
14:56
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.