Přihlásit se
Nadcházející události
Vše
1h
8h
Dnes
48h
flagEvropa, UEFA Champions League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 říj 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 říj 16:45
2.07
3.80
3.20
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 říj 19:00
1.90
4.15
3.50
2.51.33
2.53.05
1.37
2.85
13 říj 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 říj 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 říj 19:00
1.29
5.85
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
13 říj 19:00
2.20
3.60
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
13 říj 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 říj 19:00
10.50
6.50
1.25
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 říj 16:45
3.60
4.15
1.87
2.51.42
2.52.85
1.42
2.65
14 říj 16:45
2.20
3.60
3.15
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
14 říj 19:00
9.55
6.15
1.29
2.51.32
2.53.10
1.63
2.15
14 říj 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
14 říj 19:00
3.75
4.00
1.87
2.51.34
2.53.00
1.38
2.80
14 říj 19:00
1.67
3.90
5.00
2.51.67
2.52.20
1.67
2.10
14 říj 19:00
3.15
3.90
2.07
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 říj 19:00
2.35
3.85
2.70
2.51.40
2.52.95
1.37
2.85
14 říj 19:00
flagEvropa, UEFA Europa League
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
7.10
5.10
1.40
2.51.45
2.52.75
1.63
2.15
15 říj 16:45
4.00
3.90
1.82
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
15 říj 16:45
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
15 říj 16:45
2.30
3.55
2.95
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
15 říj 16:45
1.35
5.20
8.65
2.51.60
2.52.35
1.85
1.85
15 říj 16:45
4.65
4.40
1.65
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
15 říj 16:45
2.15
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
15 říj 16:45
2.40
3.40
2.90
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
15 říj 16:45
2.10
3.65
3.30
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
15 říj 19:00
1.90
3.85
3.75
2.51.67
2.52.20
1.60
2.20
15 říj 19:00
1.40
4.90
7.55
2.51.62
2.52.30
1.85
1.85
15 říj 19:00
3.50
3.55
2.07
2.51.95
2.51.85
1.80
1.90
15 říj 19:00
1.19
7.50
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 říj 19:00
1.93
4.00
3.55
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
15 říj 19:00
1.27
5.85
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
15 říj 19:00
1.27
5.90
10.75
2.51.55
2.52.45
1.90
1.80
15 říj 19:00
1.97
3.55
3.70
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
15 říj 19:00
1.87
3.75
4.00
2.51.75
2.52.10
1.67
2.10
15 říj 19:00
flagEvropa, UEFA. Regions Cup
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
2.15
3.40
3.10
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
10 říj 15:00
flagEvropa, UEFA Europa Conference League. Futures
Money Line
Totály
2.5
Oba týmy budou skórovat
1
X
2
Nad
Pod
Ano
Ne
1.32
5.10
9.45
2.51.57
2.52.30
1.95
1.75
15 říj 16:45
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
15 říj 16:45
3.15
3.15
2.30
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
15 říj 16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
15 říj 16:45
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
15 říj 16:45
1.63
4.00
5.00
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
15 říj 16:45
1.90
3.45
4.00
2.51.95
2.51.80
1.85
1.85
15 říj 16:45
1.35
4.90
8.65
2.51.67
2.52.10
2.05
1.70
15 říj 16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
15 říj 16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
15 říj 16:45
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
15 říj 19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
15 říj 19:00
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
15 říj 19:00
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
15 říj 19:00
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
15 říj 19:00
1.29
5.30
11.25
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
15 říj 19:00
1.04
14.75
41.00
2.51.19
2.54.20
2.80
1.38
15 říj 19:00
1.32
4.90
9.75
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
15 říj 19:00
01.06.2027 7:00Datum od ceny 15.10.2026 16:45
flagEvropa, UEFA Europa League. Skupina A. Postup do dalšího kola
2026/2027
Winner - UEFA Europa League06/01/2027 07:00 AM
Juventus
7.00
Bayer Leverkusen
9.00
AC Milan
10.00
AFC Bournemouth
10.00
SL Benfica
11.00
Crystal Palace
13.00
RC Celta de Vigo
15.00
Sunderland AFC
15.00
Real Sociedad
17.00
Besiktas
21.00
Zobrazit více
01.06.2027 7:00Datum od ceny 15.10.2026 16:45
flagEvropa, UEFA Europa Conference League. Kvalifikace
2026/2027
Winner - UEFA Conference League06/01/2027 07:00 AM
Brighton & Hove Albion
3.90
Atalanta BC
6.50
AS Monaco
8.00
SC Freiburg
8.00
SC Braga
11.00
Ajax Amsterdam
11.00
FC Midtjylland
17.00
FC Copenhagen
21.00
FK Crvena Zvezda Belgrade
26.00
Getafe CF
29.00
Zobrazit více
05.06.2027 19:00Datum od ceny 13.10.2026 16:45
flagEvropa, Champions League. Vítěz
2026/2027
Winner - Uefa Champions League 2026/2706/05/2027 07:00 PM
FC Barcelona
5.00
Arsenal
6.50
Bayern Munchen
6.50
Paris Saint-Germain
6.50
Real Madrid
8.00
Manchester City
10.00
Liverpool
17.00
Manchester United
26.00
Inter Milan
34.00
Atletico Madrid
41.00
Zobrazit více
Winning Nation06/05/2027 07:00 PM
Anglie
2.63
Španělsko
2.75
Německo
5.50
Francie
5.50
Italy
12.00
Top League Stage Team - Italy Serie A06/05/2027 07:00 PM
Inter Milan
1.57
AS Roma
5.50
Como 1907
6.00
Napoli
8.00
Top League Stage Team - Germany Bundesliga06/05/2027 07:00 PM
Bayern Munchen
1.25
Borussia Dortmund
6.00
VfB Stuttgart
13.00
RB Leipzig
15.00
Top League Stage Team - Spain La Liga06/05/2027 07:00 PM
Real Madrid
2.10
FC Barcelona
2.20
Atletico Madrid
11.00
Real Betis Seville
13.00
Villarreal
34.00
Top League Stage Team - England Premier League06/05/2027 07:00 PM
Arsenal
2.38
Manchester City
3.25
Liverpool
5.00
Manchester United
10.00
Aston Villa
13.00
Top Goalscorer06/05/2027 07:00 PM
Mbappé, Kylian
6.00
Haaland, Erling Braut
6.50
Kane, Harry
7.00
Dembele, Ousmane
11.00
Torres, Ferran
11.00
Raphinha
13.00
Yamal, Lamine
21.00
Olise, Michael
26.00
Guirassy, Sehrou
26.00
Isak, Alexander
26.00
Zobrazit více
Most Assists06/05/2027 07:00 PM
Yamal, Lamine
6.50
Olise, Michael
10.00
Dembele, Ousmane
10.00
Raphinha
17.00
Cherki, Mathis Rayan
17.00
Junior, Vinicius
17.00
Gordon, Anthony
17.00
Kvaratskhelia, Khvicha
21.00
Saka, Bukayo
21.00
Fernandes, Bruno
21.00
Zobrazit více
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.
Casino
Live Casino
Promoakce
Turnaje
Sázková kancelář
Live sázení
Promoakce
Live Chat
Přihlásit se
Registrace
Používáme soubory cookie, zkontrolujte Zásady používání souborů cookie pro více informací.
Toto nastavení můžete změnit v Nastavení souborů cookie