Nadcházející události
Vše
1h
8h
Dnes
48h
- Oblíbené (0)
- Zvýšené kurzy
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Football (1615)
- Basketball (258)
Svět(4)
Severní Amerika(20)WNBA. All Star GameWNBA. PreseasonNBA
Evropa(35)
Itálie(8)
Španělsko(3)
Francie(26)
Německo(11)
Turecko(8)
Austrálie(4)
Rakousko(4)
Argentina(2)
Brazílie(2)
Bulharsko(3)
Belgie(6)
Čína(5)
Česká republika(10)
Dánsko(5)
Řecko(9)
Maďarsko(8)
Island(1)
Izrael(7)
Finsko(2)
Japonsko(15)
Litva(7)
Polsko(6)
Portugalsko(2)
Rusko(1)
Rumunsko(3)
Slovensko(3)
Slovinsko(2)
Jižní Korea(1)
Švédsko(8)
Švýcarsko(3)
Uruguay(3)
Anglie(3)
Chile(1)
Chorvatsko(3)
Filipíny(2)
Gruzie(1)
Mexiko(4)
Paraguay(1)
Portoriko(3)
Salvador(3) - Tennis (120)
- Table Tennis (119)
- Ice Hockey (265)
- Volleyball (20)
- Handball (48)
- Baseball (2)
- American Football (134)
- Cricket (16)
- Darts (24)
- Golf (5)
- Futsal (5)
- Rugby Union (35)
- Formula 1 (11)
- Biathlon (2)
- Cycling (1)
- Aussie Rules (9)
- Boxing (65)
- Rugby League (9)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Martial Arts (24)
- Alpine Skiing (23)
- Floorball (59)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Politics (1)
- Chess (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (12)
- NastaveníDesetinné 1.50GMT+00:00
- Zvýšené
NBA23 říj•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston CelticsCelkem NAD 222.5 - Zvýšené
NBA24 říj•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs celkem NAD 118.5
- 23 říj 01:35
Oklahoma City Thunder (základní čas)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 20:05
Milwaukee Bucks (základní čas)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 23:00
Indiana Pacers (základní čas)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 23:00
Minnesota Timberwolves (základní čas)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 23:00
Toronto Raptors (základní čas)Celkem NAD 236.5 - 23 říj 23:00
Atlanta Hawks (základní čas)Celkem NAD 225.5 - 23 říj 23:05
Boston Celtics (základní čas)Celkem NAD 224.5 - 24 říj 00:00
Detroit Pistons (základní čas)Celkem NAD 237.5 - 24 říj 01:30
San Antonio Spurs (základní čas)Celkem NAD 227.5 - 24 říj 01:30
Utah Jazz (základní čas)Celkem NAD 239.5 - 24 říj 02:00
Los Angeles Lakers (základní čas)Celkem NAD 229.5 - 24 říj 02:00
Golden State Warriors (základní čas)Celkem NAD 234.5 - 24 říj 02:00
Portland Trail Blazers (základní čas)Celkem NAD 232.5 - 23 říj 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 říj 23:00
Indiana PacersDallas Mavericks (+6.5) - 23 říj 23:00
Toronto RaptorsWashington Wizards (+6.5) - 23 říj 23:00
Atlanta HawksCharlotte Hornets (+6.5) - 23 říj 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 říj 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 24 říj 01:30
Utah JazzNew Orleans Pelicans (+6.5) - 24 říj 02:00
Los Angeles LakersLA Clippers (+6.5) - 24 říj 02:00
Golden State WarriorsMemphis Grizzlies (+6.5) - 24 říj 02:00
Portland Trail BlazersSacramento Kings (+6.5) - 23 říj 01:35
Celkem NAD 237.5Denver Nuggets - 23 říj 20:05
Celkem NAD 237.5Chicago Bulls - 23 říj 23:00
Celkem NAD 237.5Dallas Mavericks - 23 říj 23:00
Celkem NAD 237.5Orlando Magic - 23 říj 23:00
Celkem NAD 236.5Washington Wizards - 23 říj 23:00
Celkem NAD 225.5Charlotte Hornets - 23 říj 23:05
Celkem NAD 224.5New York Knicks - 24 říj 00:00
Celkem NAD 237.5Miami Heat - 24 říj 01:30
Celkem NAD 227.5Houston Rockets - 24 říj 01:30
Celkem NAD 239.5New Orleans Pelicans - 24 říj 02:00
Celkem NAD 229.5LA Clippers - 24 říj 02:00
Celkem NAD 234.5Memphis Grizzlies - 24 říj 02:00
Celkem NAD 232.5Sacramento Kings - 23 říj 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 01:35
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 112.5 - 23 říj 20:05
Milwaukee Bucks (-1.5)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 20:05
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 116.5 - 23 říj 23:00
Indiana Pacers (-6.5)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 23:00
Orlando Magic (+1.5)Celkem NAD 237.5 - 23 říj 23:00
Washington Wizards (+5.5)Celkem NAD 236.5 - 23 říj 23:00
Charlotte Hornets (+3.5)Celkem NAD 225.5 - 23 říj 23:00
Poločas/základní čas - 2/21. poločas celkem NAD 110.5 - 23 říj 23:00
Poločas/základní čas - 2/21. poločas celkem NAD 115.5 - 23 říj 23:00
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 115.5 - 23 říj 23:00
Poločas/základní čas - 2/21. poločas celkem NAD 115.5 - 23 říj 23:05
Boston Celtics (-2.5)Celkem NAD 224.5 - 24 říj 00:00
Miami Heat (+1.5)Celkem NAD 237.5 - 24 říj 00:00
Poločas/základní čas - 2/21. poločas celkem NAD 115.5 - 24 říj 01:30
San Antonio Spurs (-5.5)Celkem NAD 227.5 - 24 říj 01:30
Utah Jazz (-2.5)Celkem NAD 239.5 - 24 říj 01:30
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 116.5 - 24 říj 02:00
Los Angeles Lakers (-9.5)Celkem NAD 229.5 - 24 říj 02:00
Golden State Warriors (-3.5)Celkem NAD 234.5 - 24 říj 02:00
Sacramento Kings (+7.5)Celkem NAD 232.5 - 24 říj 02:00
Poločas/základní čas - 2/21. poločas celkem NAD 113.5 - 24 říj 02:00
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 114.5 - 24 říj 02:00
Poločas/základní čas - 1/11. poločas celkem NAD 112.5
Severní Amerika, NBAMoney Line
Spready
Totály
1
2
1
2
Nad
Pod
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
237.01.90
237.01.90
23 říj 01:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 říj 20:05
2.05
1.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 říj 23:00
1.40
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
237.51.90
237.51.90
23 říj 23:00
2.70
1.45
(+5.5)1.90
(-5.5)1.90
236.51.90
236.51.90
23 říj 23:00
2.20
1.67
(+3.0)1.90
(-3.0)1.90
225.51.90
225.51.90
23 říj 23:00
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
224.01.90
224.01.90
23 říj 23:05
1.94
1.84
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
237.51.90
237.51.90
24 říj 00:00
1.45
2.70
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
227.51.90
227.51.90
24 říj 01:30
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
239.51.90
239.51.90
24 říj 01:30
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.90
229.51.90
229.51.90
24 říj 02:00
1.61
2.30
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
234.51.90
234.51.90
24 říj 02:00
3.30
1.32
(+7.5)1.90
(-7.5)1.90
232.51.90
232.51.90
24 říj 02:00
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 pro 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 pro 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 pro 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 pro 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 pro 03:35
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.